Opozicijoje esantys Kėdainių rajono tarybos nariai – frakcija „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“, darbo užmokestį skirs labdarai.

Frakcijos „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“ seniūnas, Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus pirmininkas, ilgametis rajono tarybos narys Saulius Grinkevičius patikino, kad sprendimą tarybos nario atlygininimą skirti ne asmeniniams poreikiams, o geriems darbams, jų frakcija priėmė bendru sutarimu.

Pagal anksčiau galiojiusi1 tvarką tarybos nariams buvo apmokamos tik kelionės pas rinkėjus išlaidos, o dabar įteisintas atlyginimas.
„Šiuos pinigus skirsime labdarai, paramai ir geriems darbams. Diskutuojame ties keliais probleminiais klausimais, kam galėtume atiduoti lėšas. Artimiausiu metu jau turėtų būti priimtas sprendimas“, – kalbėjo S. Grinkevičius.

Panašios naujienos

5 Responses

 1. Birutė

  žmonės už jūsų geraširdiškumą jums tikrai atsidėkos per rinkimus Ačiū,, Liberalams Kėdainių krašto žmogui,,. Kiek mažai beliko pasauly tokių nuostabių žmonių. Sėkmės jums tolimesniuose darbuose.

  Atsakyti
 2. Adele

  Mūsų Kedainių valstiečių ir žaliųjų frakcija, kurioje yra tarybos nariai Karolina Štelmokaitė, Algimantas Kižauskas, Adele Štelmokienė, taip pat atsisakėme naudotis privilegija ir gauti atlyginimą .Mes manome, kad pinigai turi likti savivaldybes biudžete ir būtų panaudojami ten , kur jie reikalingi, o bet kokia parama gražiausiai kai būna skiriama iš asmeninių lėšų,o ne iš savivaldybes.

  Atsakyti
 3. Arūnas

  taip ir supratau,kad Karolina, Adelė ir Algimantas atsisakė. Tai nuostabiausi tarybos nariai. Džiaugiuosiu jų darbu taryboje. Ne, aš kaip tik tai manau, kad tie nariai, kurie neims to 1000eurų atlyginimo aišku, kad gali skirti kam nori. O tai liks biudžete ir tamulininkai taškys tai į dešinę, tai į kairę. Ir girsis oi kiek daug padarėm už kitų pinigus. O pinigai tai nemaži.

  Atsakyti
 4. Inga

  protingi liberalai, gerai kad biudzete nepalieka o tai tie ispuikeliai isalins sau ir dovanelem visokiom o cia patys tilslinei parama paskirs ir bus ramus kad pasieke parama zmones

  Atsakyti
 5. Tikra tiesa

  Naujokienės klapčiukais pasitikėti nežinau kas gali. Bet kaip iki tokio lygio nusiristi užsimanyti atlyginimų
  ko niekada nėra buvę. Gavo žmonių pasitikėjimą, še tau kad nori. Gal nebeišeina pavogti, tai oficialiai pasiims. Siaubinga, gėdinga. Kaip jie galės prieš rinkimus žmonėms į akis pažiūrėti.

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.