Balandžio 12-ąją darbą baigė VšĮ Kėdainių PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė, šioje įstaigoje dirbusi nuo 1997 metų.

Kėdainių PSPC direktorės pavaduotoja klinikiniam darbui Laima Juodeikienė, tardama padėkos ir atsisveikinimo žodį direktorei, kolektyvo kelionę nuo įstaigos susikūrimo pradžios palygino su laivo plaukimu audroje: „Nepaisant visų audrų, kolektyvas didėjo ir stiprėjo, plėtėsi teikiamų paslaugų spektras, jų apimtis. Kad būtų pasiekta tai, ką turime šiandien, reikia dviejų dalykų – stipraus, atsidavusio vadovo ir jo suburto kolektyvo.“

Direktorė dėkojo už tai, kad ir gerais, ir sunkiais laikais kolektyvas sugebėjo dirbti, padaryti viską, ką reikia ir kaip reikia: ,,Be galo jumis visais didžiuojuosi. Aš labai tikiuosi, kad jūs suprantate ir jaučiate mano dėkingumą. Labai ačiū už jūsų darbą, už jūsų palaikymą, jūsų buvimą kartu. Galiu ir noriu tik apkabinti kiekvieną šiandien ir gal kurią kitą dieną, juk aš lieku Kėdainiuose“ – sakė ji.

Atsisveikinant direktorei įteikta fotoknyga ,,Netradicinė minčių paletė po 1111 penkiaminutės“, kurioje užfiksuotos įsimintiniausios akimirkos, patirtos beveik per dvidešimt penkerius darbo metus.

,,Šiandien jaučiuosi kaip nusiėmusi didžiulę naštą nuo pečių. Nežinau, kaip jausiuosi rytoj, gal kaip tik tos naštos ir trūks“, – palikdama darbo vietą sakė A. Rimkevičienė.

Parengta pagal Kėdainių PSPC inf.

Panašios naujienos