Dalį praėjusios savaitės šalyje tvyrojęs tropinis karštis savaitgalį leido kiek atsikvėpti, tačiau tokios permainos tęsis nebeilgai. Jau rytoj termometrų stulpeliai kils arti 30 laipsnių šilumos, o audrų pavojus didės sulig kiekviena diena.

Pirmadienį šalyje bus gana debesuota su retais pragiedruliais, daug kur nulis trumpas lietus. Pūs silpnas permainingų krypčių vėjas. Temperatūra didesnėje šalies dalyje sieks 19-22 laipsnius, pajūryje svyruos apie 17-18 laipsnių šilumos.

Antradienį debesys jau bus retesni, tačiau vietomis gali trumpai palyti. Vėjas bus nestiprus, nepastovios krypties. Temperatūra naktį svyruos tarp 10-15 laipsnių, o dieną termometrų stulpeliai jau kils iki 22-26 laipsnių šilumos.

Trečiadienį į Lietuvą iš pietryčių su didesne šilumos banga jau ims plisti ir neramūs orai su smarkiomis perkūnijomis, stipresnėmis liūtimis, staigiais stipriais vėjo gūsiais. Naktį palis tik kraštiniuose rytiniuose rajonuose, dieną trumpi lietūs su perkūnijomis jau pasklis po didesnę šalies dalį.

Dieną temperatūra kils nuo 24-29 laipsnių šilumos.

Neramiausių bei karščiausių orų tikimasi savaitės pabaigoje – ketvirtadienį ir penktadienį. Atkeliavus dar karštesniam orui, dėl didelio atmosferos nepastovumo daug kur kils dar galingesni audros debesys su pavojingų reiškinių komplektu. Dieną temperatūra kils iki 26-30 laipsnių.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.