Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Perliukai“, Nociūnų skyriaus vokalinis duetas Kipras+Urtė ir solistė Viltė Maziliauskaitė (4 m.) dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2019“ II ture.


Šis etapas vyko Kėdainių muzikos mokykloje. Kolektyvo ir atlikėjų vadovė Daiva Makutienė džiaugėsi komisijos įvertinimais.

Vaikų popchoras „Perliukai“ nominuotas kaip „Draugiškiausias kolektyvas“, solistė V. Maziliauskaitė gavo nominaciją „Švelniausia konkurso dalyvė“, o vokalinis duetas Kipras+Urtė tapo laureatais.
Šis duetas sausio 16 d. Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykloje pasirodys tarp geriausių Kauno regiono kolektyvų.

Laurus skina du jaunieji daininkai Kipras+Urtė. Šalia (dešinėje) jų vadovė D. Makutienė ir Kėdainių muzikos mokyklos mokytoja E. Sasnauskienė.

Kėdainiečių dainorėlių vadovė D. Makutienė džiaugėsi, kad gruodžio 14 d. vaikų popchorai „Perliukai“ ir „Skambantis perliukas“ dalyvavo XV Baltijos šalių vaikų ir jaunimo vokalinės dainos festivalyje-konkurse „Dainuok, žiemužėle 2019“. Tarptautiniame renginyje dalyvavo 34 kolektyvai iš Lietuvos miestų bei Rygos (Latvija).

Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras „Perliukai“, savo amžiaus kategorijoje (7-10 m.) užėmė trečiąją vietą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.