Daugiau kaip dvidešimt metų kėdainiečius su dviračiais skatinantis draugauti verslininkas Ruslanas Linevas sako, kad dabar pats laikas šiltajam metų laikui ruošti dviračius.

R. Linevas ragina kėdainiečius iš anksto pradėti aktyviam sezonui ruošti dviračius, nes pavasarį gali tekti ir eilėse palaukti, ir brangiau mokėti už jų remontą.

R. Linevas ragina kėdainiečius iš anksto pradėti aktyviam sezonui ruošti dviračius, nes pavasarį gali tekti ir eilėse palaukti, ir brangiau mokėti už jų remontą.

„100 procentų pritariu posakiui, kad roges reikia ruošti vasarą, o ratus – žiemą. Šiųmetė žiema apskritai nenuspėjama ir gana palanki kelionėms dviračiais, tad panašu, kad tą transporto priemonę norintieji pajudėti ir paminti pedalus turi būti paruošę ištisus metus. Juk ir naujųjų išvakarėse, ir po jų sutikimo gatvėse galima sutikti dviratininkų, kurie meta žiemai iššūkius ir mėgsta pajudėti tik pagavę orą, kai nėra sniego ar lietaus bei nesiaučia pūgos. Tokie ekstremalai suka dviračiais laisvalaikiu įprastais maršrutais ar net taip važiuoja į darbus“, – sakė dviračių virusu užsikrėtęs kėdainietis.
Pastaraisiais metais dviračių judėjimas ypač išpopuliarėjo. Pasak R. Linevo, vieni dviračiais važinėja dėl sveikatos, kiti – dėl mados. „Yra įvairių žmonių: vieniems rūpi gera savijauta, kiti negali nusileisti draugui, važinėjančiam dviračiu. Bet kokiu atveju dviračių populiarumas yra gerai – jais keisdami mašinas ne tik save, bet ir aplinką saugome“, – konstatavo verslininkas.
Kadangi dviratininkų ir dviračių daugėja, tai ir darbo dviračių transporto priemonių prižiūrėtojams tikrai netrūksta. „Kai ateina pavasaris, į mano dirbtuves tiesiog srautu pradeda plūsti kėdainiečiai, kuriems reikia po žiemos prikelti dviračius. Gaila, kad negaliu visiems padėti iš karto – tiesiog neįmanoma, fiziškai nepatempiame net dirbdami dvigubu krūviu. Todėl kviečiu kėdainiečius būti sąmoningus ir jau dabar atvežti suremontuoti dviračius ir juos paruošti vasaros sezonui. Kai kurie mano klientai žino, kad pirkdami dviratį gauna garantiją iki metų pabaigos. Tokie taupieji pasistengia iki naujų metų susitvarkyti dviračius, nes jie po meistro prisilietimo gali sausame garaže ar rūsyje kelionių laukti net keletą mėnesių. Atšilus orams tokiam dviračiui reikia tik pripūsti padangas ir pirmyn į kelią“, – patarė dviračių meistras.
Be to, R. Linevas neatmeta tikimybės, kad dabar dviračius tvarkantieji dar gali ir sutaupyti. Pasirodo, dauguma dalių yra atsivežama iš Azijos šalių, kur atsiskaitoma doleriais. Svyruojant šios valiutos vertei, nemažai finansų analitikų prognozuoja, kad prekės, perkamos už dolerius, brangs. Jau dabar naujų dalių dviračiams gana sunku nusipirkti, visi didmenininkai laukia aiškumo ir prašo palaukti. Tad kol kas dirbu su pigiomis atsargomis, o kai jos baigsis, gali tekti branginti remonto darbus, nes nuostolingai niekas nedirba“, – sakė R. Linevas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.