Lietuvos Caritas vykdo 5-ąją paramos Ukrainos žmonėms akciją, kurios metu renkami labiausiai nuo karo nukentėjusių teritorijų gyventojams reikalingi daiktai, negendantys maisto produktai ir piniginė parama.

Pirmąjį gavėnios sekmadienį – vasario 26 dieną Lietuvos vyskupai kviečia šalies bažnyčiose aukoti pinigus Ukrainai.

„Taip pat, jei galite, prašome paaukoti negendančių maisto produktų, šiltų užklotų, pledų, šiltų kojinių vaikams ir suaugusiems, šiltų vaikiškų batų, įvairių higienos prekių (šampūno, muilo, dantų pastos ir šepetėlių, higieninių paketų, drėgnų servetėlių), sauskelnių vaikams, elektronikos prekių – prožektorių su baterijomis, išorinių baterijų. Kviečiame aukoti tik naujus arba itin geros kokybės daiktus ir priemones.

Renkami ir maisto produktai: kruopos, konservai, miltai, greitai paruošiamos sriubos, kava, arbata, aliejus, džiovinti vaisiai, maistas kūdikiams. Dėl žmonių saugumo maisto produktai bus priimami tik nepažeistose pakuotėse. Iš anksto dėkojame už supratingumą ir pasidalijimą šia informacija su artimaisiais ar draugais“, – teigiama Lietuvos Carito pranešime.

Kėdainiuose minėti daiktai ir maisto produktai bus surenkami vasario 27 ir kovo 1 d. nuo 12 iki 17 val. Šv. Juozapo parapijos Carito patalpose (Didžioji g. 21).

„Kėdainių mugės“ ir Carito inf.

Carito nuotr.