Kovo 28 d. Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje pradėjo veikti informacinis centras, skirtas iš Ukrainos pasitraukusiems karo pabėgėliams. Pagrindinis centro tikslas – suteikti visą reikiamą informaciją Kėdainių rajoną savo laikinaisiais namais pasirinkusiems ukrainiečiams.

Visa širdimi ir mintimis esame su kovojančiais Ukrainos žmonėmis, ir geriausia, ką mes galime padaryti čia – tai pasirūpinti jų artimaisiais, atvykusiais į Lietuvą, į Kėdainių rajoną, padėti integruotis mūsų rajone apsigyvenusiems ukrainiečiams, rasti draugų ir bendraminčių.

Šiuo metu teikiamą humanitarinę pagalbą ukrainiečiams papildome dar viena galimybe – vienoje vietoje gauti visą aktualiausią informaciją: apie migracijos procedūras, apgyvendinimą, paramą maistu ir būtiniausiomis higienos bei buities priemonėmis, vaikų švietimo ir užimtumo, įsidarbinimo ir kitais klausimais. Taip pat siūlome kūrybos ir bendrystės erdvę, kurioje galėtų susitikti tiek ukrainiečiai, tiek ir mūsų rajono gyventojai, pabendrauti, išgerti arbatos, kurti ir įgyvendinti bendras veiklas.

Čia laukiami visi, kam reikia informacijos ir gero žodžio, kas gali siūlyti pagalbą ir bendrystę.
Informacinis centras dirba visomis darbo dienomis nuo 9 iki 18 val., šeštadieniais nuo 9 val. iki 15 val. Tel. (8 347) 20 512.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

A. Barzdžiaus nuotr.

Panašios naujienos