Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis inicijavo po ilgos pertraukos pirmą  pasitarimą „gyvai” su visų Kėdainių rajono taryboje veikiančių frakcijų seniūnais. Į mero kvietimą praėjusį penktadienį atsiliepė tik Saulius Grinkevičius.

 Frakcijų seniūnai buvo kviečiami padiskutuoti dėl Kėdainių rajono savivaldybės metinės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą dydžio nustatymo metodikos bei Kėdainių rajono savivaldybės infrastruktūros plėtros įmokos tarifų klausimų, kurių priėmimas rajono savivaldybės taryboje stringa.

Po ilgos pertraukos savivaldybės vadovams gyvai pabendrauti pavyko tik su „Liberalų Kėdainių krašto žmogui“ frakcijos seniūnu Sauliumi Grinkevičium.

„Įvyko pakankamai konstruktyvus dialogas, – susitikimą su savivaldybės administracijos  vadovais ir specialistais įvertino vienintelis jame dalyvavęs frakcijos seniūnas S. Grinkevičius. – Iš tiesų neblogai padiskutavome ir radome tam tikrus sprendimų momentus, kaip reikėtų toliau judėti į priekį. Tik gaila, kad nebuvo kitų frakcijų seniūnų, būtume aptarę daugiau. Tas problemas – atliekų ir infrastruktūros mokesčių klausimus – vis tiek turėsime spręsti.“

 Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nariai dirba susibūrę į keturias frakcijas. Penki tarybos nariai – Jonas Talmantas, Saulius Sinickis, Aušrelė Kaminskienė, Edita Bodendorfė ir Rimantas Diliūnas – nepriklauso jokiai frakcijai.

Frakcija „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“

1. Saulius Grinkevičius – seniūnas,
2. Virginija Baltraitienė,
3. Sandra Barzdienė,
4. Jūratė Judickienė,
5. Steponas Navajauskas,
6. Virmantas Pikelis,
7. Vilma Šnurevičiūtė.

Frakcija Kėdainių rajono valstiečių ir žaliųjų sąjunga

1. Adelė Štelmokienė – seniūnė,
2. Algimantas Kižauskas,
3. Karolina Štelmokaitė.

Frakcija Darbo partija

1. Vygantas Vanagas – seniūnas,
2. Indrė Fiodorova,
3. Dangiras Kačinskas.

Frakcija „Mūsų krašto sėkmei“

1. Nijolė Naujokienė – seniūnė,
2. Alvydas Ardavičius,
3. Paulius Aukštikalnis,
4. Alfredas Hofmanas,
5. Romualdas Gailiūnas,
6. Gitana Kaupienė,
7. Aušra Nesterovienė,
8. Jurgita Vaitiekūnienė.

Panašios naujienos