Po dviejų įtemptų ir intensyvių paieškos parų pagaliau rastas iš namų išėjęs ir dingęs penkiolikametis paauglys. Nestokoję savo jėgų ir laiko, dingusio jaunuolio ieškojo ne tik daugiau negu pusė šimto įvairių tarnybų pareigūnų, bet ir vieninga, nelaimės akimirką nelikusi abejinga vietos bendruomenė.

straigtasparnisReiškiu didelę ir nuoširdžią padėką visiems, prisidėjusiems prie vaikino paieškų: Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Kriminalinės ir Viešosios policijos pareigūnams bei atvykusiam pastiprinimui iš Kauno, Patrulių rinktinės kinologams, Viešojo saugumo tarnybos, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams.

Ypač dėkoju Kėdainių rajono policijos komisariato vyriausiajam tyrėjui Vaidui Rudeliui, koordinavusiam paieškos darbus.

Esu dėkingas ir vietos bendruomenei: Dotnuvos seniūnijos atstovams, bendruomenių pirmininkams, Akademijos gimnazijos mokiniams ir mokytojams, vietos gyventojams, kartu su pareigūnais žvalgiusiems apylinkes.

Dėkui Jums visiems už bendruomeniškumą, sutelktas pajėgas, parodytą rūpestį, operatyvią pagalbą ir nuoširdų pasiaukojimą nelaimės ištiktai šeimai.

Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.