Penktadienio vakarą pačioje Kėdainių senamiesčio širdyje – Didžiosios Rinkos aikštėje vyko tradicinis bėgimas už blaivią Lietuvą.

Krepšininkas Rokas Grinius kartu su bėgikais atliko mankštą.

Krepšininkas Rokas Grinius kartu su bėgikais atliko mankštą.

Kartu su keliomis dešimtimis kėdainiečių apšilinėjęs Kėdainių „Nevėžio“ puolėjas Rokas Grinius, dėl traumos, patirtos rungtynių su Kauno „Žalgiriu“ metu, pats bėgti negalėjo, tačiau aktyviai palaikė bėgikus ir pažadėjo vos tik pasveikęs ne tik sudalyvauti, bet ir įveikti visą reikiama distanciją.

Kėdainių „Nevėžio“ pozicija alkoholio vartojimo klausimu kategoriška. Krepšininkai siekia jaunajai kartai padėti suprasti, kad yra daug prasmingesnių ir linksmesnių užsiėmimų, negu alkoholio vartojimas. Vienas iš jų – sportas. Nesvarbu, krepšinis, futbolas, ar bet kokia kita sporto šaka. Alkoholio vartojimas iš esmės yra betikslis užsiėmimas, kuris yra ne tik finansiškai nenaudingas, bet ir labai žalingas sveikatai.

„Esu įsitikinęs, kad kur kas tikslingiau lieti prakaitą sporto salėje nei piktnaudžiauti alkoholiu. Bėgimas už blaivią Lietuvą – puiki, labai sveikintina iniciatyva. Gaila, kad kiekvieną kartą patys negalime prisijungti prie šios akcijos, kadangi ant mūsų pečių – dideli fiziniai krūviai. Penktadienio vakarais įprastai mums vyksta treniruotės arba rungtyniaujame. Bet kokiu atveju, ateityje stengsimės kartu su kėdainiečiais kuo dažniau dalyvauti šiame bėgime“, – mintimis dalijosi R. Grinius. Puolėjas pridūrė, kad Kėdainių „Nevėžis“ taip pat pasisako už blaivią Lietuvą – 2015-2016 m. krepšinio rungtynių, vykstančių Kėdainių arenoje, metu yra uždrausta prekyba alkoholiu.

Bėgimo už blaivią Lietuvą trukmė ir atstumas nėra tiksliai apibrėžti, tačiau įprastai bėgikai Vilniuje, Kaune, Kėdainiuose, Londone ar bet kuriame kitame pasaulio kampelyje įveikia 3-3,5 kilometrų distanciją: juk mūsų – tik trys milijonai.

Bėgimas, lydimas tokių šūkių, kaip „Mes už blaivią Lietuvą“, „Lietuvis reiškia blaivas“ ir „Tik blaivi tauta gali išlikti“ vyksta kiekvieną pirmąjį mėnesio penktadienį.

Primename, kad pagal suvartoto alkoholio kiekį Lietuva yra tarp lyderiaujančių šalių pasaulyje.

 

KK „Nevėžis“ informacija

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.