Naktį ir dieną siautusi audra vartė medžius, beveik pusė tūkstančio gyventojų buvo likę be elektros.

Naktį ir dieną siautusi audra vartė medžius, beveik pusė tūkstančio gyventojų buvo likę be elektros.

Šią naktį siautęs stiprus vėjas sutrikdė elektros skirstymo tinklo darbą. Šiandien, apie 12 val. elektros tiekimas buvo sutrikęs apie 500 gyventojų Kėdainių rajone. Gedimus daugiausia lėmė gūsingo vėjo nutrauktos oro linijos, ant jų virtę medžiai ar šakos.

Šiuo metu gedimus šalina operatyvinės komandos, kurios suburtos iš ESO ir rangovų darbuotojų. „Pirmiausia gedimai šalinami ten, kur be elektros yra likę daugiausia gyventojų. Dedame visas pastangas kuo greičiau pašalinti gūsingo vėjo padarinius ir atnaujinti elektros energijos tiekimą. Bendrovė prašo pasirūpinti savo ir kitų saugumu, o esant stipriam vėjui nesiartinti prie elektros oro linijų ir kitų elektros tinklo įrenginių“, – įspėja ESO atstovas Martynas Burba.

Pastebėjus gedimus ar nutrūkusius elektros laidus, būtina nedelsiant apie tai pranešti trumpuoju numeriu 1802 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pastebėjus nutrūkusį elektros oro linijos laidą, jokiu būdu negalima jo liesti ar priartėti arčiau kaip 8 metrus. Negalima artintis ir liesti ant elektros laidų užvirtusių medžių, užkritusių šakų ar nuvirtusių oro linijų atramų, nes jie taip pat gali būti pavojingi gyvybei.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.