Kėdainių sporto centrui vos paskelbus apie renkamas dvi norinčių mokytis čiuožti vaikų grupės, jos užsipildė per porą valandų.

Kėdainių ledo arenoje 30 vaikų dviejose amžiaus grupėse (4-10 ir 11-16 metų vaikus) dailiojo čiuožimo pradmenų moko profesionali dailiojo čiuožimo trenerė kaunietė Rūta Sudakovienė, turinti ilgametę patirtį, dirbanti su įvairiausio amžiaus vaikais ir suaugusiais tiek mėgėjų, tiek profesionalų lygmenyje.

Šiemet pasiūlytos čiuožimo treniruotės – bandomasis Kėdainių sporto centro projektas. Kaip sako centro direktorius Tomas Pakštys, akivaizdu, kad treniruočių poreikis dailiojo čiuožimo Kėdainiuose yra.

Šią savaitę pradėtos treniruotės truks iki kovo 11 d., kada suplanuota čiuožyklą uždaryti. Vaikai spės dalyvauti dešimtyje treniruočių. Tai – investicinis Kėdainių SC projektas savo lėšomis, vaikams treniruotės – nemokamos.

Planuojama, kad nuo kitų mokslo metų sporto centre atsiras nauja sporto šaka – dailusis čiuožimas, taip pat ir dailiojo čiuožimo trenerio etatas.

Kėdainiečiai nori mokytis dailiojo čiuožimo. (Kėdainių SC nuotr.)

Sporto centro direktorius atskleidė, kad vasario 18 d. kėdainiečiai ledo arenoje išvys ir kerlingo (akmenslydžio) varžybas, norintys galės ir pasimokyti kerlingo pradmenų. Penktadienį sporto centras planuoja paskelbti detalesnę informaciją apie šį renginį.

Lietuvos kerlingo asociacijos nuotr.

Panašios naujienos