1221055117greitojiredovilimobflBalandžio 29-ąją, apie 16.10 val. Šėtos miestelyje, prie Ukmergės g. 31 namo, užsimušė 56 metų šėtiškis. Jis, vairuodamas neregistruotą motociklą Piaggio, neturėdamas teisės vairuoti, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė motociklo ir trenkėsi į elektros apšvietimo stulpą. Vyriškis žuvo įvykio vietoje. Įvykis tiriamas.

Tądien gautas 46 metų kėdainiečio pareiškimas, kad apie 23.00 val. jis pastebėjo, kad yra išdaužti jam priklausančio automobilio Citroen C5, stovėjusio Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. 118 namo kieme, stiklai. Žala – 1 000 Eur. Turtas nedraustas, nesignalizuotas, nesaugomas. Nustatytas įtariamasis: 35 metų Kėdainių r. gyventojas. Jis ieškomas.

Balandžio 29-ąją gautas Šėtos miestelio gyventojo pareiškimas, kad apie 1.15 val., išėjęs į savo namų kiemą, pamatė nukirptą spyną ir pastebėjo, kad įsibrauta į garažą. Iš ten išneštos 12 dėžių su įvairiais chemikalais (jie buvo sukrauti sekančio sklypo krašte šalia augančių tujų). Pirminiais duomenimis, iš garažo buvo pasikėsinta pavogti įvairių chemikalų už 4 000 eurų. Apie padarytus nuostolius bus pranešta vėliau. Turtas nedraustas, nesaugomas, nesignalizuotas.

Į policiją kreipėsi 84 metų Pernaravos gyventojas, kuris pranešė, kad balandžio 25-ąją, apie 15.30 val., jo 55 metų sūnus Eugenijus Šaduikis išvažiavo iš namų. Vyras taip pat gyveno Pernaravoje.

Jis išvyko su raudonos spalvos automobiliu VW Golf (valst. nr. FCZ 470) ir iki šiol negrįžo. E.Šaduikis yra apie 170 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, šiek tiek praplikęs, plaukai tamsūs pražilę, ant viršugalvio yra nedidelis randas, ant peties ištatuiruotas laivas. Buvo apsirengęs tamsiai mėlynos spalvos striukę su baltomis juostomis ant rankovių, rusvos spalvos kelnėmis, avėjo juodos spalvos bateliais su skylutėmis priekyje.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.