policin.Rajono policijos komisariate, balandžio 28-ąją gautas Kėdainių r. gyventojo pareiškimas, kad jis apie 7.30 val. pastebėjo, jog yra praviri namo kieme esančio garažo vartai.

Jame vyras pasigedo chemikalų „Stome CS 455“ (20 vnt. geltonos spalvos plastikinių bakelių po 10 litrų), chemikalų BASAGRAN 480 (10 vnt. po 5 litrus talpos), chemikalų CYCOCIL 750 (10 vnt. po 10 litrų talpos). Žala – 918,63 eurų. Garažas buvo neužrakintas, be to, turtas buvo nedraustas nesaugomas, nesignalizuotas.

Apie 17.01 val., neblaivus (nustatytas 2,37 promilių girtumas) keturiasdešimtmetis Dotnuvos sen. gyventojas namo kieme savo nepilnametei, 14 metų podukrai už tai, kad ši nedavė pinigų, įspyrė į koją, tampė už plaukų, plūdo necenzūriniais žodžiais.

Nepilnametė paguldyta į Kėdainių ligoninės slaugos vaikų skyrių, kadangi bijojo likti namuose. Vyriškis uždarytas į Kėdainių rajono areštinę.

Apie 22.20 val. Kėdainiuose, M. Daukšos g., tarnybiniame automobilyje „Škoda Oktavia“, 43 metų Jonavos miesto gyventoja, siekdama išvengti atsakomybės už automobilio Audi 80 vairavimą būnant neblaiviai (jai nustatytas 1,32 prom. girtumas), Kėdainių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus vyriausiajam patruliui ir patrulei pasiūlė 300 eurų kyšį.

Pilietė sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.