Šiltą ir saulėtą šeštadienio dieną, tradiciškai į vasaros sezono atidarymą rinkosi ne tik Kėdainių, bet ir kitų aplinkinių rajonų plieninių žirgų savininkai. Garbės ratą aplink Kėdainius apvažiavę motociklininkai aplankė ir kelis rajone esančius miestelius.

Baikeris Gediminas Kazilionis su dukra Smilte.

„Norime visiems pranešti, kad atšilus orams, į gatves išrieda ir motociklininkai. Tad keliuose būkime pastabūs ir vienas kitiems draugiški“, – sakė Kėdainių krašto motociklininkų klubo vadovas Gediminas Kazilionis. Beje, vyras ant savo motociklo kolonoje su kitais važiavo ne vienas – jam kompaniją palaikė žavi duktė Smiltė, pati sekanti tėčio pėdomis ir mėgstanti važiuoti motociklu.

G. Kazilionio teigimu, į sezono atidarymo šventę atvyko ne tik gausus būrys kėdainiečių, turinčių motociklus, bet ir svečių iš kitų miestų: Biržų, Panevėžio. Nors tiksliai suskaičiuoti buvo sunku, tačiau manoma, kad dalyvių skaičius siekė netoli šimto.

Atidarę sezoną, motociklininkai žada dalyvauti įvairiose šventėse kituose šalies miestuose. Kėdainiečiai motociklininkus bei jų techniką galės išvysti miesto šventės metu.

Seniausias parade dalyvavęs motociklas pagamintas 1950 metais.

Tiesa, jau penkiolika metų motociklu važinėjantis G. Kazilionis sakė, kad iki šiol tarp motociklininkų ir automobilių vairuotojų didelio abipusio supratimo ir draugystės – nėra. „Pasigendu tolerancijos, iš po žiemos gal dar daugelis vairuotojų yra kiek apsnūdę. Štai kodėl ir darome tokius paradus, nes norime pranešti, kad jau viskas, motociklų sezonas jau yra atidarytas“, – pabrėžė baikeris, kuris su motociklu buvo nukeliavęs iki Olandijos. „Taip, tai – brangus malonumas, tačiau įspūdis yra visai kitoks, nei važiuoti automobiliu“, – šyptelėjo G. Kazilionis.

Pasižvalgius, buvo galima išvysti pačių įvairiausių dviračių, triračių šių transporto priemonių. Be to, būta ir senų, kone antikvarinių motociklų, kuriems jau beveik 70 metų.

[tribulant_slideshow gallery_id="363"]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.