Dar prieš keletą metų kėdainiečiams net ir greta pagrindinių miesto gatvių esančiais šaligatviais tekdavo kulniuoti itin atsargiai. Ištrupėję, o vietomis ir visiškai susidėvėję šaligatviai ne tik nepuošė miesto, bet ir sukeldavo didžiulių nepatogumų pėstiesiems. Tačiau pastaruoju metu vaizdas pasikeitė iš esmės.

Vos prieš keletą dienų baigtas rekonstruoti Kėdainiuose esančios S. Jaugelio Telegos gatvės šaligatvis, taip pat dalis Skongalio gatvės pėstiesiems skirto tako, kurių sutvarkymui Kėdainių rajono savivaldybė skyrė kiek daugiau nei 97 tūkst. eurų.

„Visi kraštiečiai puikiai matė, kad Kėdainių mieste šaligatvių būklė dar prieš keletą metų buvo tikrai prasta, o vietomis – ir apverktina. Todėl nebuvo galima ilgiau laukti – reikėjo juos rekonstruoti ne tik dėl patogumo gyventojams, bet ir dėl saugumo“, – teigė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Statybos ir turto skyriaus vedėja Audronė Naujalienė.

Tuo tarpu Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius pabrėžė, kad mieste įgyvendinus keletą itin svarbių šaligatvių rekonstrukcijos projektų, ne tik pagerėjo estetinis vaizdas, bet ir kraštiečiams tapo daug patogiau judėti.

„Praėjusiais metais galiausiai buvo pabaigti rekonstruoti pačios judriausios Kėdainiuose – J. Basanavičiaus – gatvės šaligatviai. Dabar iš esmės tvarkoma A. Kanapinsko gatvė, o baigus visus darbus bus sutvarkyti ir visi ten esantys šaligatviai. Aišku, dar turėjome ketinimų sutvarkyti ir apverktinos būklės Kauno gatvėje esančius pėstiesiems skirtus takus, tačiau tokiai idėjai pasipriešino kai kurie Tarybos nariai“, – teigė S. Grinkevičius.

Kėdainių rajono vadovas atskleidė, kad kalbant apie šaligatvių būklę, dar laukia daug darbų, tačiau vienas prioritetinių – S. Dariaus ir S. Girėno gatvės šaligatvių atnaujinimas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.