Švarių, tvarkingų ir patogių gatvių bei kelių nori kiekvienas eismo dalyvis, tačiau akivaizdu, kad kelių tvarkdarių ir atskirų vietovių šeimininkų piniginių gylis turi dugną.

Rajono meras S. Grinkevičius (dešinėje) tvarkomas Babėnų gatves apžiūrėjo su Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėju  A. Gedgaudu.

Rajono meras S. Grinkevičius (dešinėje) tvarkomas Babėnų gatves apžiūrėjo su Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėju A. Gedgaudu.

Kėdainiuose yra nemažai probleminių gatvių – vienos jų duobėtos, kitos – visai neasfaltuotos.

Tačiau po šios vasaros dalis gatvių tikrai pakeis veidą. Itin dideli darbai atliekami Babėnuose.

Kėdainių rajono savivaldybės strateginiame plane buvo numatyti pagrindinių Babėnų kvartalo gatvių pokyčiai – dabar jie baigiami įgyvendinti.

Jau išasfaltuota Jubiliejaus gatvė, o šiuo metu kelininkai triūsia Kosmonautų gatvėje.

Kosmonautų gatvė intensyviai tvarkoma.

Kosmonautų gatvė intensyviai tvarkoma.

Pasak Kėdainių rajono mero Sauliaus Grinkevičiaus, darbai Babėnuose vyksta pagal planą: „Šie darbai buvo suplanuoti ir džiugu, kad įgyvendinami be trukdžių. Labiausiai džiaugiamės, kad kiek pakoregavome finansavimą ir šįmet galėsime pabaigti visus suplanuotus darbus, kas buvo numatyta ir kitiems metams. Iš viso Babėnų gatvių tvarkymui iš Kelių priežiūros ir plėtros programos skyrėme 1 milijoną 314 tūkstančių eurų.“

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Algimantas Gedgaudas kartu su rajono meru apžiūrėjęs tvarkomas Babėnų kvartalo gatves sakė, kad jos atnaujintos kapitaliai. „Tvarkomose gatvėse ne tik išasfaltuotas jų paviršius ir iškloti šaligatviai, bet ir įrengtos drenažo, lietaus nuotekų sistemos. Žodžiu, pirmiausia sutvarkyta infrastruktūra, o vėliau paklotas asfaltas. Gatvės tapo tokios, apie kokias jau daugelį metų svajojo Babėnų gyventojai“, – sakė A. Gedgaudas.

Jubiliejaus gatvė jau baigta tvarkyti.

Jubiliejaus gatvė jau baigta tvarkyti.

Rajono mero teigimu, Babėnuose dar liks akligatvių, kuriuos reikėtų tvarkyti, tačiau tam kol kas nėra numatyta lėšų: „Kitąmet atliksime būtinus akligatvių tvarkymo projektavimo darbus, o vėliau bandysime tuos projektus įgyvendinti. Suprantama, kad gyventojai nori visko ir iš karto, bet visų norų savivaldybė įgyvendinti negali.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.