Ar išdrįstumėte suvalgyti keptą didžiulį tarakoną? Kaip garsiai galite klykti, jog net žvakės liepsnos gestų? Ar nesibaiminate gyvų numirėlių ir zombių draugijos? Nuotaikingas ir linksmas Helovino vakarėlis, vykęs azijietiškų patiekalų  restorane „Yin Yang“, abejingų nepaliko. 

Azijietiškų patiekalų restorano „Yin Yang“ kolektyvas pasiruošęs surengti įspūdingą ir įsimintiną jūsų šeimos šventę.

Azijietiškų patiekalų restorano „Yin Yang“ kolektyvas pasiruošęs surengti įspūdingą ir įsimintiną jūsų šeimos šventę.

Tamsios, voratinkliais dengtos sienos, žvakių liepsnos, skaptuotos moliūgų galvos, vis pro šalį šmėžuojantys baisūs ir gąsdinantys zombių veidai – visa tai buvo galima išvysti penktadienio vakarą. Amerikietiška tradicija švęsti Heloviną susigundę kėdainiečiai traukė į kiniško maisto restoraną „Yin Yang“. „Akivaizdu, kad vakarui pasiruošta puikiai – restorano aplinka puikiai atspindi vakaro temą“, – pagyrų negailėjo susirinkę lankytojai. Vieni pavirtę į norimus personažus, kiti tiesiog atėję linksmai praleisti laiko ir skaniai pavakarieniauti. Viso vakaro metu restorane vakaroję kėdainiečiai turėjo galimybę dalyvauti nuotaikingose ir linksmose atrakcijose ir konkursuose, o visą vakarą vainikavo įspūdingas ugnies šou.

Susikūrė darbo vietą
Kinų maisto restorano savininkai – jauna sutuoktinių pora, čia atvykusi iš Kauno. „Aplinkybės susiklostė, kad apsigyvenome Kėdainiuose. Turėti nuosavą restoraną buvo mūsų abiejų svajonė. Abu su vyru labai mėgstame kinų maistą, dėl kurio važinėdavome į Kauną. Taigi, subrandinę idėją, įdėjome visus savo turimus finansus ir taip atsirado restoranas „Yin Yang“, – pasakojo Gintarė Juknienė, kartu su vyru Aurimu čia besidarbuojanti jau gerus pusę metų. Jauna sutuoktinių pora darbo vietas susikūrė ne tik sau – gardų, sveiką ir visada šviežią maistą gamina ir kinų tautybės virtuvės šefas Jinxue Zhao (tariama Činčue Čao), švelniai pravardžiuojamas Saša. Be to, gardžius sušius suka ir pats restorano savininkas A. Juknys.

Bokalų daužytojai neužsuka
Pasak G. Juknienės, restorane ypač laukiamas jaunimas, šeimos, čia mielai lankosi ir vyresnio amžiaus kėdainiečiai. „Pas mus nesirenka bokalų daužytojai“, – šyptelėjo pašnekovė ir pridūrė, kad, patys būdami jauni, gerai supranta, ko nori ir kuo gyvena šiuolaikinis jaunimas. „Pas mus noriai užsuka jaunimas, mokiniai, restorano aplinka draugiška ir mažiems vaikams. Todėl nuolat rengiame įvairius renginius – anksčiau kartu šventėme Rugsėjo 1-ąją, dabar – ir Heloviną. Jaunimo sulaukiame ir paprastomis dienomis, na, o sekmadieniai – tikra šeimų diena“, – sakė pašnekovė. Tačiau restorane puikiai jaučiasi ir solidesnio amžiaus žmonės. „Turime nemažą ištikimų lankytojų ratą, kurie mūsų restoraną yra pamėgę ir lankosi nuolatos. Mes organizuojame ne tik teminius vakarėlius, bet ir gimtadienius, jubiliejus, įmonių vakarėlius. Patys dekoruojame sales. Be to, esame lankstūs ir atsižvelgiame į pageidavimus. Kartais sulaukiame prašymų patiekti ne itin tradicinio kinų maisto, tada deriname jį su lietuviška virtuve. Pavyzdžiui, nededame kokio prieskonio, patiekalus gardiname pomidorų padažu“, – šypsojosi G. Juknienė.

Siūlo krokodilienos, strutienos ir varlių šlaunelių
Restorane galima paragauti įvairių skonių ir dydžių sušių, tradicinių kinietiškų patiekalų (kėdainiečių mėgstamiausia traški vištiena su saldžiarūgščiu padažu). Pasak A. Juknio, restorano valgiaraštyje galima rasti tikrai egzotinių patiekalų, tokių kaip krokodiliena ar varlių šlaunelės, o po Naujųjų metų meniu bus papildytas dar įvairesniais patiekalais: kiniškais specialiai ruoštais rankų darbo koldūnais, makaronais, strutienos, bizono mėsos ir sraigių patiekalais. „Kasdien, net ir savaitgaliais, siūlome dienos pietus, prie kurių sriuba visiškai nieko nekainuoja. Be to, mes esame vieninteliai Kėdainiuose, kurie dienos pietums kasdien siūlo net 17 skirtingų patiekalų“, – atkreipia dėmesį A. Juknys. Jis priduria, kad būdami jauni restorano savininkai stengiasi nestovėti vietoje. „Turime jau gana populiarią „Facebook“ paskyrą, kuri niekada nemiega. Taip pat nuolat organizuojame konkursus, kurių vienas jau nebe už kalnų, lankytojams siūlome nuolaidų korteles ir dovanų kuponus“, – sakė restorano „Yin Yang“ savininkas ir sušių meistras A. Juknys.
Restoranas įsikūręs Kėdainiuose, Pavasario g. 29. Darbo laikas: kiniški patiekalai I–VI 11–22, VII 12–21; suši III–VI 11–22, VII 12–21.

Panašios naujienos