Vaiko sveikata ir gyvybė – neįkainojamas turtas, todėl tikrai verta visiems drauge pasistengti, kad jį išsaugotume.

Kėdainių lopšelis – darželis „Aviliukas“ jau daug metų į ikimokyklinio ugdymo programą integruoja  savo sukurtą programą „Saugokime vaikų gyvybes“.  Įstaigoje įrengtas saugaus eismo kabinetas, sukurta saugaus eismo ir gaisro saugos darbo grupė, kuri du kartus per metus organizuoja įvairius saugaus eismo projektus.

Kad saugaus elgesio gatvėje įgūdžių ugdymas būtų dar efektyvesnis, įstaigos pedagogams  ir tėveliams padedant birželio mėnesį sporto aikštyne buvo nupiešta  gatvės sankryža.

Rugsėjo 28 – spalio 2 dienomis įstaigoje organizavome saugaus eismo projektą  „Jeigu būsi atidus, tai ir būsi tu saugus“, kurio tikslas – ugdyti saugaus elgesio gatvėje įgūdžius. Ugdytiniai susitiko su „Šviesoforo švieselėmis“, gamino savo linksmuosius šviesoforus, dalyvavo išvykose prie judrios miesto gatvės ir baigiamajame renginyje „Būk – atidus!“, kurio metu vaikai turėjo galimybę turimas žinias pritaikyti praktiškai.

Džiugu, kad įgyvendinant projektą, prisijungė ir ugdytinių tėveliai, kartu su vaikais piešdami akcijos „Apsaugok mane“ ženklą.

Daiva Paplauskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.