Kai užsikerta durų spyna ar pametami raktai, avarinis durų atidarymas turėtų tapti neišvengiamu sprendimu, nes tai ypatingu kruopštumu ir išmanymu pasižymintis procesas. Visgi, jei tai ryžtamasi daryti savarankiškai, rizikuojama apgadinti buto, biuro, namų ar automobilio duris. Tam, kad tokių situacijų būtų išvengta, į pagalbą reikėtų pasitelkti profesionalius meistrus. 

Avarinis durų atidarymas – specialistų darbas

Tik patyręs specialistas gali sugebėti atsargiai atlikti tokį darbą, o nuostoliai bus minimalūs. Taip pat, jei kiltų būtinybė, sena spyna būtų pakeista nauja, būtų pagaminti raktų dublikatai.

Tokias nemalonias situacijas, kaip užsikirtusios pastato ar transporto priemonės durys, sunku, nors kartais įmanoma numatyti dar tuomet, kai viskas gali būti pataisoma. Pats pirmasis požymis, išduodantis, kad susidėvėjo raktas ar spyna – durys tampa vis sunkiau atrakinimos, prireikia ne kartą ištraukti ir vėl įstatyti raktą. Viršutinė spyna gali nerakinti ir todėl, jog durys „pasėdo“. Tai galėtų būti išspręsta, pareguliuojant lankstus. Taip pat galima šiek tiek praplatinti spynos kaiščiams skirtas skyles durų staktoje. Durys „pasėsda“ ir dėl to, jog pastatas „sėdo“ (tai dažniausiai nutinka naujos statybos pastatuose, nes jie gali „sėsti“ net pirmus kelerius metus).

Tuomet, kai spyna stringa atidarant duris, bėda galėtų būti spynoje. Tokiais atvejais reikėtų arba pasirūpinti spynos keitimu (arba cilindro, kai spyna su cilindru), arba kasetės (kai spyna turi keičiamą kasetę). Žinoma, visada galima patiems mėginti išspręsti problemą: spyną išimti ir ją sutepti. Tikėtina, kad kai kuriais atvejais bėda bus akivaizdžiai pastebima, net jei ir nesijaučiame gerai įgudusiu meistru.

Į tai, kad durų spyna ėmė blogai rakinti, nederėtų numoti ranka, nes vienąkart durys apskritai gali nebeatsirakinti. Jei jau taip nutiko, geriausia būtų susisiekti su meistrais, kurie siūlo avarinio durų atrakinimo paslaugą. Avarinis durų atidarymas (Vilnius) turimi kontaktai po ranka visada leis jaustis saugiai, kad ir kur bebūtume.

Profesionalus nesunku identifikuoti

Patys nemaloniausi reikalai, lyg taisyklė, žmones prispaudžia jiems labiausiai netinkamu metu, tad labai svarbu kreiptis į tinkamus specialistus. Neapgalvotas pasirinkimas gali kainuoti apgadintas duris ir prarastą galimybę ieškoti teisybės vartotojus ginančiose institucijose.

Ką reikėtų žinoti apie spynų specialistus? Visada verta rinktis ne vienerius metus gyvuojančią įmonę, o ne atsitiktinius asmenis, kurie reklamuoja save skelbraščiuose. Didžiulę patirtį sukaupusi įmonė gali garantuoti, kad paslauga bus atlikti ypatingai operatyviai, reikalui esant bus pasitelkta moderni durų atrakinimo įranga, kokia vargiai galės pasigirti tie, kurie dirba tik individualiai. Dar vienas ilgametės įmonės išskirtinumas – joje dirbantys specialistai yra pasirengę atskubėti į pagalbą bet kuriuo paros metu.

Specializacija įvairiose srityse

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad pasirenkami specialistai būtų įgiję reikiamą kvalifikaciją ir turėtų būtiną įrangą, leidžiančią atrakinti bet kokios rūšies spyną. Apie tai vertėtų pasiteirauti su meistrais susisiekus telefonu. Juk niekam nesinorėtų dėl sugedusių automobilio durų kreiptis į vieną įmonę, o dėl pamestų namų raktų ieškoti pagalbos kitose. durų Spynų profesionalai siekia išlaikyti savo gerą vardą ir taupyti klientų laiką, sergėti jų emocinę ramybę, tad paprastai specializuojasi visose įmanomose šio darbo srityse.

Vilniuje veikiantis Ozo servisas gali didžiuotis ne tik lojalių klientų gausa, bet ir savo profesionalia komanda. Čia dirbantys žmonės yra įgūdę įveikti praktiškai bet kurią spyną, būsto ar transporto priemonės savininką, apsaugodami nuo gresiančių nuostolių.

One Response

  1. Alina

    Avarinis durų atidarymas manau daugeliui nors kartą pravertė. Žinoma, svarbu ne tik nepamiršti raktų, bet ir durų kokybė. Tiek lauko, tiek vidinės geriau pirkti kokybiškas, patikimas, sertifikuotas

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.