Praėjusį šeštadienį Kėdainiuose vyks renginys, skirtas padėti kaimuose laikomiems keturkojams. Akcijos metu Kėdainių miesto ir rajono gyventojai buvo kviečiami paaukoti lėšų veterinarinėms procedūroms, taip pat ir gyvūnams padovanoti maisto. Jis vėliau bus išdalintas vargingesnėmis sąlygomis gyvenantiems šunų ir kačių šeimininkams, vienišiems senoliams, kuriems augintinis būna bene vienintelis draugas.

Kėdainiečių ir miesto svečių nuo ankstyvo ryto prekybos centre „Maxima“ jau laukė akcijos savanoriai. Daugybę metų su gyvūnais dirbantys keturkojų mylėtojai atsakė į gyventojų klausimus apie gyvūnų gerovę, jų priežiūrą ir kastracijos bei ženklinimo naudą.

Akcijos rezultatai maloniai nustebino jos organizatorius. „Surinkome du pilnus vežimėlius maisto šunims ir dar vieną, beveik pilną vežimėlį katėms. Daugiausiai žmonės aukojo maisto, taip pat buvo paaukota 10 kg kraiko katėms, vienas žaisliukas šunims ir viena pakuotė palučių, dar keli pakeliai skanėstų šunims. Labai dėkojame visiems prisidėjusiems“, – pasakojo gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ savanoriai.

Akcijos savanoriai džiaugiasi puikiai pavykusia akcija gyvūnams. Suaukotas maistas ir daiktai bus išdalinti vargingesnėmis sąlygomis gyvenantiems keturkojų savininkams (gyvūnų gerovės tarnybos „Pifas“ nuotr.).

Tai – pirmoji tokia paramos akcija gyvūnams mūsų mieste, noriai aukojo ir vyresni, ir jaunesni žmonės. Tačiau organizatoriai neatmeta galimybės ją pakartoti ir dar kartą. Galbūt – prieš didžiąsias metų šventes.

Akcija yra projekto „Kaimo gyvūnų gerovė“ dalis. Jį organizuoja nevyriausybinė Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija (LGTAO) kartu su vietine gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“.

Be to, jau rugpjūčio 11 dieną su mobilia veterinarijos klinika „Pifo“ savanoriai lankysis Josvainių miestelyje ir bus siūlomos nemokamas veterinarines procedūras gyventojų augintiniams (sterilizacija/kastracija, vakcinacija nuo pasiutligės ir ženklinimas). Visiems gyvūnams bus išduoti sveikatos pasai. Kviečiame aktyviai registruotis ir savanoriai atvyks į kiemą. Registracija telefonu 8 681 40 309, registracijos laikas 12-17 val.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.