Kovo 3-ąją „Atžalyno“ gimnazijoje svečiavosi Lietuvos krepšinio lygos prezidentas Romualdas Brazauskas bei visa krepšinio klubo „Nevėžis“ žaidėjų ir vadovų komanda. 

67_kase_atzalyne_2015_03Atžalyniečiai turėjo puikią galimybę pažinti „Nevėžio“ krepšininkus ir net išbandyti su jais jėgas krepšinio aikštelėje.
Krepšininkai pasigyrė, kad jų komandoje net trys žaidėjai – Paulius Semaška, Justas Tamulis ir Medas Kuprijanovas – mokslus krimto būtent šioje gimnazijoje.
Komandos treneriai Mindaugas Budzinauskas bei Tomas Stankevičius kartu su krepšininkais noriai bendravo su gimnazistais, atsakinėjo į klausimus, dalino „Beko“ įsteigtus prizus už dalyvavimą konkursuose ir teisingus atsakymus istorijos, lietuvių kalbos ir matematikos pamokose, kurias vedė patys krepšininkai.
Anot komandos trenerio Mindaugo Budzinausko, šis projektas yra naudingas tiek moksleiviams, tiek komandai. Žaidėjai turi galimybę susipažinti su savo sirgaliais, o galbūt ir būsimais krepšininkais. Treneris teigė, kad po pralaimėtų rungtynių su „Šiaulių“ ekipa nuotaikos buvo prastos, bet krepšininkai sugebėjo atsipalaiduoti ir įsijungti į šventę.
„Labai džiaugiuosi, kad atėjome būtent į „Atžalyno“ gimnaziją, kadangi mūsų komandoje yra keletas žaidėjų, kurie baigė šią mokyklą, o šiuo metu čia mokosi Medas Kuprijanovas. Puiki nuotaika, linksmas renginys. Tiek aš, tiek ir komanda šiek tiek atsipalaidavome ir šauniai praleidome laiką su moksleiviais“, – teigė M. Budzinauskas.
Puikią nuotaiką viso renginio metu palaikė ne tik gimnazijos šokėjų kolektyvas, bet ir „Nevėžio“ legionieriai, kurie nestokojo geros nuotaikos ir visus susirinkusius džiugino šypsenomis bei efektingais momentais krepšinio aikštelėje.
„Buvo labai linksma, vaikai mus myli. Mes matome, kad jie yra didžiausi mūsų sirgaliai ir labai mus palaiko, parašo per „Facebook“, ateina į rungtynes“, – stebėjosi Roderickas Champhoras ir Marcus Monroe.
Krepšininkai liko nustebę, kad gimnazijos moksleivės taip gerai žaidžia krepšinį, didelį įspūdį jiems paliko komandos draugo M. Kuprijanovo sesuo Skaistė, kuri taip pat yra krepšininkė.
„Merginos žaidė labai gerai. Medo sesuo rungtyniavo ypač puikiai. Kelios merginos turi perspektyvų krepšinyje. Taip pat yra ir šaunių vaikinų“, – savo įžvalgomis dalinosi „Nevėžio“ ekipos legionieriai.
Socialinis projektas „BEKO-LKL krepšinio diena mokykloje“ vykdomas jau antrus metus. Kėdainiai buvo trečioji renginio stotelė. Iki sezono pabaigos projektas žada aplankyti visų pajėgiausioje šalies krepšinio lygoje žaidžiančių miestų mokyklas.

[tribulant_slideshow gallery_id=”76″]