Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija turi gražią tradiciją – baigiantis metams susirinkti į smagų renginį „Protų mūšį“.

Antrokai itin džiaugėsi tapę nugalėtojais.

Antrokai itin džiaugėsi tapę nugalėtojais.

Mokyklos tarybos prieš trejus metus pasiūlytas renginys tapo gana populiarus. Šįkart jame jėgas bandė net 23 komandos. Jas sudarė mokiniai, jų tėveliai bei klasių auklėtojai. Iššūkio pasivaržyti proto mankštoje nepabūgo ir gimnazijos administracijos vadovai.

Atžalyniečiams teko gerai pasukti galvas, kad teisingai atsakytų į klausimus. O jų būta gana suktų. Kiek elnių traukią Kalėdų senelio roges? Pasirodo, ne visi žinojo, kad tą darbą atlieka aštuoni elniai. Ką Besmegenis valgo pusryčiams? Aišku, kad snaiges… Kokie bus kiti metai pagal kinų kalendorių? Čia beveik nebuvo klydusių, nes kiti metai bus beždžionės. Kiek sunkiau komandoms sekėsi rasti teisingus atsakymus į klausimus, susijusius su muzika, animacija ir ekonomikos temomis.

Ketvirtokai santūriau reagavo į sėkmę.

Ketvirtokai santūriau reagavo į sėkmę.

„Dar kartą įsitikinome, kad tokių bendrų renginių tikrai reikia mokyklos bendruomenei. Administracijos komanda įsitikino, kad dažniau turi žiūrėti animacinius filmus ir daugiau klausyti šiuolaikiškos muzikos, kad kitais metais pakliūtų tarp nugalėtojų“, – sakė „Atžalyno gimnazijos direktorius Gintaras Petrulis.

Šiame „Protų mūšyje“ pirmąsias vietas, surinkę vienodai taškų, laimėjo ketvirtokai „Dominuojantys aleliai“ ir antrokai „Juoda balta“, antra vieta teko abiturientams „Išrinktiesiems“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.