Kėdainių policijos pareigūnai ir jaunieji policijos rėmėjai įsitraukė į visoje šalyje vykusią tradicinę „Veiksmo savaitę be patyčių“, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių problemą, diskutuoti, kalbėtis, dalintis gerąja prevencinio darbo patirtimi.

„Jauniesiems policijos rėmėjams pasiūlius, nusprendėme pradėti nuo pačių mažiausiųjų – darželinukų. Todėl šią ir praėjusią savaitę lankome miesto lopšelius-darželius, susitinkame su vaikais ir kalbamės apie viską nugalinčią draugystę. Mūsų tikslas – aplankyti visus miesto lopšelius-darželius“, – šypsojosi Kėdainių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mickevičienė.

Kartu su kolege, bendruomenės pareigūne Aušra Pupkute, jaunaisiais policijos rėmėjais bei vaikų numylėtiniu, policijos bičiuliu šunimi Amsiu ji lankosi miesto vaikų darželiuose. Vaikams rodomas animacinis filmas apie draugystę ir kaimynystę, po to jis aptariamas, dovanojami balionai, o didžiausias siurprizas vaikučių laukia tuomet, kai į salę įžengia vaikų numylėtinis, policijos bičiulis šuo Amsis. Tokios draugystės ir džiaugsmo, spindinčio vaikų akyse, gali pavydėti bet kas!

„Mes, jaunieji policijos rėmėjai, stengiamės dalyvauti visose akcijose, nes tai – ir prasminga veikla, ir patirties norėtume įgyti. Manau, kad mūsų veikla prasminga tuo, kad ji yra prevencinė, stengiamės, kad mažieji užaugtų geresni. Pasirinkau būti policijos rėmėja, nes tai įdomu, galima daug ką išbandyti, su mumis dirba labai šilti žmonės“, – sakė jaunoji policijos rėmėja Kotryna Patapaitė.

Pasak merginos, patyčių problema ypač aktuali pereinamajame amžiuje iš vaikystės į paauglystę. Todėl skiepyti vaikams draugystės daigus nuo mažens – labai prasminga.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.