Dešimtmečio statybos – taip ga­lima įvardinti jau daugiau nei 10 metų trunkančius miesto stadiono rekonstrukcijos darbus. Iš valstybės gavus finansavimą, stadione šiuo metu vėl pluša statybininkai. 

Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius domėjosi, kaip vyksta stadiono rekonstrukcijos darbai. T. Pakštys (centre) sakė, kad jau šiais metais startuos šiuolaikiško buitinio pastato su dengtomis tribūnomis statyba.

Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius domėjosi, kaip vyksta stadiono rekonstrukcijos darbai. T. Pakštys (centre) sakė, kad jau šiais metais startuos šiuolaikiško buitinio pastato su dengtomis tribūnomis statyba.

„Tai yra vienas mūsų projektų, kuriuos galima pakrikštyti „amžinąja statyba“. Retas kuris gali pasakyti, kiek tiksliai trunka stadiono rekonstrukcijos darbai. Kiek esu informuotas, jau gerus 12 metų. Tačiau džiugu, kad šiais metais numatyti darbai pagaliau pajudėjo“, – apžiūrėjęs stadione vykstančius darbus sakė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Pajudėjo administracinio buitinio pastato statyba
Pasak Kėdainių sporto centro direktoriaus pavaduotojo ugdymui Tomo Pakščio, visos lėšos šiais metais numatytiems darbams atlikti yra skirtos iš valstybės fondo.
„Šiems metams skirta kiek daugiau nei 250 tūkst. eurų. Už šiuos pinigus bus pradėta naujo šiuolaikiško buitinio pastato su dengtomis tribūnomis statyba – šiais metais įrengiami pamatai ir gelžbetoninė siena. Jau įrengta dalis teritorijos apšvietimo, taip pat numatoma pakloti apie 1300 kv. metrų pėsčiųjų takų. Ateityje planuojama įrengti lauko treniruoklių aikštelę. Praėjusiais metais buvo įsisavinta apie 69 tūkst. eurų – už juos buvo pastatyti apšvietimo stulpai, nutiesti kabeliai“, – sakė pašnekovas.
Tarp tribūnų statomame pastate turėtų įsikurti administracija, futbolo treneriai, bus įrengtos žaidėjų aptarnavimo ir buities patalpos, patalpos žiniasklaidos atstovams, konferencijų salė, taip pat treniruoklių salė. Dengtos tribūnos talpins sėdimas vietas žiūrovams, darbo vietas žurnalistams ir varžybų komentatoriams, bus įrengtos patogiai prieinamos vietos žmonėms su negalia.
Darbus atlieka UAB „Verslo bitės“. Darbų sutartis su įmone pasirašyta lygiai prieš metus. Iš viso sutarties vertė siekia pusantro milijono eurų.

Užims daug laiko ir pinigų
„Darbai stadione gan užsitęsė, nes turėjome didelių problemų su rangovais – UAB „Verslo bitės“. Jų kilo dėl projektavimo darbų. Pernai bendrovė nesugebėjo įsisavinti visų investuojamų lėšų, tad teko kreiptis į Kūno kultūros ir sporto departamentą, kad pinigai būtų perkelti kitiems metams. Tačiau dabar viskas juda į priekį. Tikimės, jei orai nepamaišys, lapkričio viduryje šiems metams numatyti darbai jau bus baigti. Nors darbų liko dar tikrai daug: ir aplinkos tvarkymas, ir centrinės tribūnos pastatymas. Tai užims daug laiko ir pareikalaus daug pinigų“, – S. Grinkevičius.

 

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.