Tinkamas ir laiku paimtas greitasis kreditas gali padėti susitvarkyti su rimtomis finansinėmis problemomis. Tiesa, nors tai gali būti, o dažnai ir yra gera galimybė apspręsti nedideles finansines problemas, internete vis dar galima perskaityti nemažai mitų, kurie trukdo suprasti, kodėl greitasis kreditas gali būti geras pasirinkimas. Dažniausiai teisingos informacijos sklaidai, o tuo pačiu ir geram finansinių pasirinkimų įvertinimui trukdo senų laikų istorijos, kurios apipynė šią paslaugą.

Neabejotinai didžioji jų dalis yra susijusi su delspinigiais ir antstolių dėmesiu. Tačiau tos istorijos dažniausiai kilo dėl labai neatsakingo skolinimosi bei didelių, lupikiškų palūkanų, kurių reikalavo kreditoriai. Bet tai – praeitis, nes kreditoriai jau senokai yra reguliuojami ir todėl nebegali skolinti bet kam, o taip pat ir nebegali reikalauti per didelių palūkanų iš savo klientų.

Kad greitieji kreditai internetu būtų imami turint naujausią ir realybę atitinkančią informaciją, mes pateiksime keletą klaidingų ir įsišaknijusių nuomonių apie šią paslaugą bei tuo pačiu pateiksime savo atsakymus į jas. Tikimės, kad taip prisidėsime prie to, kad galėtumėte priimti geresnius finansinius sprendimus.

Nuomonė: greitieji kreditai yra labai brangūs

Atsakymas: taip, vidutinės greitųjų kreditų palūkanos yra didesnės nei bankuose. To pateisinimas: gauti reikalingą paskolą yra kur kas paprasčiau. Tačiau nors vidutiniškai greitieji kreditai yra brangesni už kitas paskolas, nereikėtų galvoti, kad kiekvienas kreditas yra būtinai ir neišvengiamai brangesnis už bet kurią kitą paskolą. Nesunku rasti greitų kreditų, kurie yra gerokai pigesni už kai kurias kitas alternatyvas. Tuo įsitikinti galite apsilankę amcredit.lt greitųjų kreditų palyginimų agregatoriuje.

Tačiau dėl didesnės vidutinės palūkanų normos, natūralu, kad pigaus kredito paieška pareikalaus daugiau dėmesio, kurį reikės skirti smulkmenoms, o taip pat – pareikalaus laiko susipažįstant su jų sąlygomis. Kita vertus, tai – gerai, kadangi žmonės ieškodami ir galvodami, kur pasiskolinti, nedarys to paskubomis, kas dažnai ir priveda prie klaidingų ir brangiai kainuojančių finansinių sprendimų.

Nuomonė: sutarties sąlygos gali būti keičiamos

Atsakymas: tikrai ne. Tomis sąlygomis, kuriomis kreditas buvo apimtas – turės būti ir grąžinamas. Nebent, kaip refinansavimo atveju, yra pritaikomas ilgesnis grąžinimo laikotarpis. Kartais yra priimamos ir kitos minimalios korekcijos, kurios yra derinamos tarp asmens, kuris paėmė paskolą ir įmonės, kuri tą paskolą teikia (refinansavimo atveju tariamasi ne su pirminiu skolintoju, o su refinansavimo suteikėju).

Nuomonė: pasiskolinti gali bet kas

Atsakymas: šiuo metu yra tokių paskolų, kurios yra nesuteikiamos: paskolos bedarbiams, paskolos neturintiems pajamų, paskolos turintiems per daug įsiskolinimų. Visos jos yra griežtai apribotos įstatymo ir yra numatyti konkretūs darbingumo, pajamų ir įsiskolinimų rodikliai, kurie numato, kada galima, o kada negalima kreditoriui išduoti paskolos. Todėl nereikėtų galvoti, kad greitas kreditas yra suteikiamas visiems ir bet kokiomis sąlygomis. Kaip ir minėjome straipsnio pradžioje, tie laikai jau senokai praėjo.

Nuomonė: įsiskolinus kreditoriai nebepadės

Atsakymas: jeigu vienu metu turite daug skolų, kurias jums grąžinti sunku – tokiu atveju problemos sprendimo galite ieškoti ir tarp tų pačių kreditorių. Tokiu atveju siūlome pasinaudoti refinansavimu, kuris padeda sumažinti mėnesines įmokas. Daugelis žmonių džiaugiasi, kad šio tipo paslauga padeda susitvarkyti finansines problemas. Tai labai gera pagalba kiekvienam, turinčiam įsiskolinimų.

Nuomonė: ne visas paskolas grąžinti yra būtina

Atsakymas: deja, paskolų grąžinimas yra būtinas. Tai reiškia, kad kiekvienas asmuo, kuris skolinasi, turi įvertinti ir pinigų grąžinimo galimybes. Nuomonė, kad kai kurių paskolų grąžinti nereikia, galėjo susidaryti dėl reklamos apie „nemokamas paskolas.“ Tačiau tokiose reklamose kalbama apie palūkanų nemokėjimą, o ne pasiskolintos sumos negrąžinimą.

Nuomonė: visur sąlygos yra vienodos

Atsakymas: nors šiuo metu greitieji kreditai internetu teikiami tikrai gana lanksčiomis sąlygomis, kai kur jos gali būti gerokai mažiau lanksčios. Tai reiškia, kad kiekviena įmonė teikia vis kitomis sąlygomis. Gali skirtis ne tik paskolų lankstumas, bet palūkanų normos, skolinamos sumos ir daug kitų detalių. Tad kuo daugiau galimybių bus įvertinta bei palyginta – tuo jums labiau priimtiną variantą pavyks atrasti.

Skolinkitės atsakingai ir tik tokiu atveju, kai esate tikras, kad paskolas galėsite grąžinti ir ji jums nesukels jokių problemų. Jei jau turite įsipareigojimų, tuomet drąsiai apsvarstykite greitųjų kreditų refinansavimą.

Parengta pagal amcredit.ltinformaciją

Panašios naujienos

2 Responses

  1. kaip gauti paskolą

    Iš tikro žmonės labai sudėtingai ir klaidingai mąsto apie greitus kreditus. Jei be proto imsi sumas, tikrai negalėdamas grąžinti, tai aišku, bus nekažką. Bet kai įvertini, viskas būna čiki.

    Atsakyti
  2. Klaidos

    Klaidinga nuomonė iš anksčiau dar likus apie tuos kreditus – kam norėjo tam davė, kas norėjo tas ėmė, dabar taip nebėra, įstatymai kiti, neleidžia bet kam duot, bus nubaustos kreditų bendrovės už belekokį dalinimą paskolų

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.