Pastaruoju metu bendrovėje „Kėdbusas“ tvyro gana geros nuotaikos. Po ilgų sąstingio metų pagaliau atnaujinamas autobusų parkas.

Pasak V. Vanago, Kėdainių vežėjų tikslas teikti kuo geresnės kokybės paslaugas rajono gyventojams.

Pasak V. Vanago, Kėdainių vežėjų tikslas teikti kuo geresnės kokybės paslaugas rajono gyventojams.

Į gatves šiomis dienomis išrieda nauji autobusai. Per keletą mėnesių bendrovė „Kėdbusas“ įsigijo keturis naujus mikroautobusus „Volkswagen Crafter“ ir keturis žemagrindžius miesto autobusus „Temsa“.
„Vienas devyniolikos vietų mikroautobusas į Kėdainius buvo atkeliavęs dar birželio mėnesį, o likę trys mūsų bendrovę pasiekė baigiantis rugsėjui. Naujausiuose mikroautobusuose yra po 17 sėdimų ir dvylika stovimų vietų“, – sakė bendrovės „Kėdbusas“ komercijos direktorius Vygantas Vanagas.
Naujaisiais autobusais keleiviai dažniausiai bus vežami dviem maršrutais: 4-uoju – Autobusų stotis–Profesinio rengimo centras ir 7-uoju – Autobusų stotis–Ligoninė. „Kadangi labai akylai stebime keleivių srautus, tai naujieji mažyliai galbūt važiuos ir kitais maršrutais, kur nebūna didelių keleivių srautų. Tiesiog stebime situaciją ir darome viską, kad vežimo paslauga būtų kokybiška“, – sakė V. Vanagas.
Rugsėjį Kėdainių vežėjai pasitiko nusipirkę ir žemagrindžius „Temsa“ autobusus. Jais galima vežti iki 55 keleivių. „Šie autobusai yra tik keturių metų senumo, tad tad jų būklė gera. Jie ir taupesni, ir ekonomiškesni už kitus didesnius autobusus, kurių dažno amžius jau perkopęs dvidešimt metų.
„Temsa“ autobusai dažniausiai važiuoja tais maršrutais, kuriais reikia pavežti daugiau viešuoju transportu važinėjančių miestelėnų“, – sakė V. Vanagas.
„Kėdbuso“ vadovai džiaugiasi pamažu atnaujinamu autobusų parku ir daro viską, kad vežėjų teikiamos paslaugos nekeltų rūpesčių kėdainiečiams. „Daugelį metų vežėjai vis sulaukdavo nusiskundimų, kad prasilenkia miesto autobusų ir traukinių važiavimai. Mes pakoregavome penkis autobusų maršrutuus, kad atvykstantiesiems traukiniais autobusų tektų laukti kuo trumpesnį laiką“, – teigė bendrovės „Kėdbusas“ komercijos direktorius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.