Rugsėjo 21 d. Kėdainių rajono savivaldybės administracija su UAB „Ekonovus“ pasirašė „Komunalinių atliekų surinkimo Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje ir išvežimo paslaugų pirkimo sutartį“.

Rajono mero patarėja ryšiams su visuomene Jorūnė Liutkienė informavo, kad paslaugų tiekėjui „Econovus“ nustatytas 3 mėnesių pasiruošimo laikotarpis, suteikiant galimybę pasiruošimą pratęsti dar vieną mėnesį. Kai tik UAB „Ekonovus“ baigs pasiruošimo darbus, paslaugas pradės teikti visa apimtimi. Sutartis pasirašyta ketverių metų laikotarpiui.

Bendrovė interneto svetainėje prisistato esanti viena iš didžiausių ir sparčiausiai augančių atliekų tvarkymo įmonių Lietuvoje, dirbanti visoje šalyje, teikianti mišrių komunalinių atliekų, pakuočių atliekų, antrinių žaliavų, statybinių ir gamybinių atliekų tvarkymo, teritorijų priežiūros ir kitas paslaugas.

Šiuo metu atliekas Kėdainiuose surenka ir išveža atliekų išvežimo įmonė „VSA Vilnius“.

Rajono gyventojams taip pat rūpi, kada bus nupirkti konteineriai atliekų rūšiavimui, kad papildomų konteinerių gautų ir kaimiškųjų seniūnijų gyventojai. Iš savivaldybės gautame atsakyme teigiama, kad kitą savaitę (rugsėjo 28 – spalio 2 dienomis) Kauno regiono atliekų tvarkymo centras planuoja paskelbti „Komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių bei popieriaus atliekų rūšiuojamojo surinkimo Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje ir jų vežimo paslaugų pirkimą“.

Pirkimo procedūroms pasibaigus ir nustačius laimėtoją bei pasirašius sutartį gyventojai bus aprūpinti 6 000 pakuočių atliekų konteinerių ir 12 000 stiklo atliekų konteinerių.

Šiuo metu Kėdainių rajono savivaldybės gyventojams išdalinta 6 000 pakuočių atliekų konteinerių.

(Skaitytojo nuotrauka)

Panašios naujienos

One Response

  1. Zzz

    Prasuks vel bizniuką, oi prasuks, mokesime mes, dekosime meriukui, linksesime , koks visur suspejamtis lakstyti, kalbas porinti, žodžiu turim, tai jau turim

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.