Pastaruoju metu Kėdainiuose intensyviai vykdomi elektros tinklo modernizavimo darbai. Šie darbai būtini atlikti, mat nemaža dalis Kėdainiuose nutiestų elektros kabelių yra beveik pusės amžiaus senumo. 

Šiuo metu Radvilų bei Skongalio gatvėse atliekami elektros tinklų modernizavimo darbai. Juos atlikti yra būtina, mat kabeliai pradėti eksploatuoti beveik prieš pusę amžiaus.

Šiuo metu Radvilų bei Skongalio gatvėse atliekami elektros tinklų modernizavimo darbai. Juos atlikti yra būtina, mat kabeliai pradėti eksploatuoti beveik prieš pusę amžiaus.

Pastaruoju metu intensyviausiai elektros tinklo modernizavimo darbai atliekami Kėdainiuose, Radvilų ir Skongalio gatvėse. Pasak Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) atstovo Martyno Burbos, šio projekto vertė siekia apie 70 tūkst. eurų.
„Šio projekto tikslas – padidinti elektros tiekimo patikimumą mūsų klientams Kėdainiuose. Iš viso šiemet Kėdainių mieste ir rajone į elektros tinklo atnaujinimą ir modernizavimą planuojame investuoti apie 1 mln. eurų“, – pažymėjo M. Burba.
Rekonstruoti kabelių liniją nuspręsta todėl, kad minėtose gatvėse ji pradėta eksploatuoti dar 1968 metais. Tad susidėvėjusį linijos ruožą buvo būtina visiškai modernizuoti.
„Modernizavę linijos ruožą, mes padidinsime elektros tinklo patikimumą, saugumą ir efektyvumą, nes bus įrengta šiuolaikinius standartus atitinkanti linija“, – sakė ESO atstovas.
Pasak jo, elektros tinklų modernizavimo darbai neapims tik miesto – investicijos yra kreipiamos ir į rajono kaimiškąsias vietas.
„Kėdainiuose šiuo metu baigiame Angirių gyvenvietės oro linijų rekonstrukciją, taip pat planuojame rekonstruoti kabelių liniją nuo Kėdainių rajono pastotės (Šėtos g.) iki Mindaugo gatvėje esančios transformatorinės. Taip pat ruošiamės Dotnuvos, Akademijos miestelių oro linijų rekonstrukcijos projektui“, – sakė ESO atstovas M. Burba.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.