Kitą savaitę Pelėdnagių seniūnijoje Labūnavos gyvenvietės centre pradės veikti privatūs senelių globos namai „Smiltelė“, kuriuose įkurtos 44 vietos. Kai kurios iš jų – jau rezervuotos.

Trečiadienį po apžiūrų ir patikrinimų įstaigos steigėjams suteikti reikalingi leidimai pradėti veiklą.
Renovuotame dviejų aukštų pastate įrengti kambariai senjorams su visais patogumais – dušais ir tualetais. Senjorų kambariuose yra automatiškai valdomos funkcinės lovos, visi reikalingi baldai, televizorius. Abiejuose aukštuose yra virtuvėlės su visa reikalinga įranga, šaldytuvais. Pastate įrengtas liftas, masažo kambarys, bendra poilsio zona.

Pasak privačius senelių namus „Smiltelė“ atidariusios įstaigos vadovo Kosto Aleksandravičiaus, čia sudarytos puikios sąlygos oriai pasitikti senatvę.

Senelių namus atidariusios viešosios įstaigos „Gintkosta“ vadovas Kostas Aleksandravičius teigia, kad įstaigos personalas visą parą užtikrins medicininę senjorų priežiūrą. Maitinimas bus tiekiamas keturis kartus per parą, senjorams bus siūloma aktyvi veikla, renginiai, skatinamas judėjimas, mankštos.

Iš viso planuojama įdarbinti 25 darbuotojus.

Privačių senelių namų steigėjai tokios veiklos patirties jau turi. Pirmieji įstaigos globos namai „Smiltelė“ įkurti Prienų rajone.

Besidominčius apsigyvenimo senelių namuose galimybėmis ir kainomis steigėjai kviečia skambinti telefono numeriais 8 679 54707, 8 685 01 565.

Tai bus ketvirtoji įstaiga Kėdainių rajone, kurioje globojami ir slaugomi senyvi žmonės. Kitos trys įstaigos Dotnuvoje, Josvainiuose ir Šėtoje yra biudžetinės, finansuojamos iš rajono savivaldybės biudžeto.

3 komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.