matonis_aleksandras3Kaip veikiama mūsų nepriklausomybės karta – mūsų jaunimas? Kas yra informacinis karas? Kas yra „minkštoji galia?“ Neduoda ramybės šie ir panašaus pobūdžio klausimai?

Jau ateinantį pirmadienį, balandžio 27-ąją dieną, 15 valandą Kėdainių rajono Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje vyks atvira paskaita „Sąmoningumas nugali propagandą“. Ją ves Aleksandras Matonis – krašto apsaugos temomis rašantis žurnalistas, gynybos ir saugumo apžvalgininkas.

Daugiau kaip dešimtmetį jis analizuoja informacinių karų ir priešiškos propagandos temas, yra daugybės komentarų, pranešimų ir paskaitų autorius.

A. Matonis 1993-1997 metais dirbo LTV „Panoramos“ užsienio naujienų redaktoriumi. 1997-2007 metais buvo BNS naujienų agentūros Užsienio ir vidaus politikos skyriaus redaktoriumi, gynybos naujienų korespondentu. 2007-2008 metais A. Matonis dirbo Lietuvos diplomatinės atstovybės Afganistane vadovu.

Ši paskaita paskatins jus pažvelgti kitaip į sovietinio laikotarpio palikimą mūsų galvose. Propaganda siekia paveikti Jūsų sprendimų priėmimo mechanizmą. Ateikite į paskaitą ir sužinosite kaip.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.