Eitvilė Mickevičiūtė – „Ryto“ pagrindinės mokyklos aštuntos klasės mokinė, tačiau jau spėjusi  surengti tris personalines grafikos darbų pa­rodas. Naujausioji miniatūrų paroda „Maži stebuklai“ antradienį pristatyta merginos mokykloje. 

Eitvilę (kairėje) kurti ypač skatina jos dailės mokytoja A. Rudienė. Antradienį „Ryto“ pagrindinės mokyklos erdvėse atidaryta jau trečioji mokinės darbų paroda.

Eitvilę (kairėje) kurti ypač skatina jos dailės mokytoja A. Rudienė. Antradienį „Ryto“ pagrindinės mokyklos erdvėse atidaryta jau trečioji mokinės darbų paroda.

Eitvilė – aktyvi ir veikli mergina, gabi ne tik dailei, bet ir muzikuojanti, aktyviai sportuojanti, gerai besimokanti. Nuo šiol jos dailės kūriniais galės gėrėtis ir bendramoksliai bei mokyklos svečiai. „Šią miniatiūrų parodą parengiau per pusę metų. Man patinka smulkios detalės, darbai, kur reikia daug kruopštumo. Šiose miniatiūrose atsispindi gamtos motyvai“, – sakė Eitvilė, prisipažinusi, kad kūryba jai – geriausias saviraiškos būdas.
Paklausta, ar išgirdusi nuomonių ir atsiliepimų iš klasės draugų, mergina linktelėjo galva. „Sakė, kad gražu“, – šyptelėjo jaunoji kūrėja.
Kurti Eitvilę ypač skatina jos dailės mokytoja Audronė Rudienė. „Mokinės darbais esu labai patenkinta – mergaitė atrado savo savitą stilių, braižą. Jos darbuose ypač gausu zoomorfinių, augalinių motyvų, gražiai komponuojamos geometrinės figūros. Akivaizdu, kad jos pasaulėžiūra yra labai turtinga“, – pagyrų negailėjo pedagogė.
Merginą pasveikino ir susirinkę klasės draugai. „Linkime daryti garbę ne tik mūsų klasei, mokyklai, bet ir visai Lietuvai“, – parodos pristatymo metu nuskambėjo iš draugų lūpų.

Panašios naujienos