Yra, tereikia tik noro ir aktyvumo. Savaitgalį vykęs renginys-mugė „Ką veikti, kai neturi ką veikti“ pakvietė tiek miesto, tiek rajono vaikus ir jų tėvelius išsirinkti įdomią ir širdžiai mielą popamokinę veiklą.

IMG_9796„Praėjusiais metais susibūrė Kėdainių rajono neformaliojo ugdymo asociacija. Ji vienija neformaliojo vaikų švietimo įstaigų vadovus, darbuotojus, mokytojus. Po metų mes pamanėme, kad vis dėlto nebuvo renginio, kurio metu galėtų dalyvauti visos rajono neformaliojo ugdymo įstaigos“, – sakė Aida Bilinskienė, šios asociacijos vadovė. Ji pridūrė besitikinti, kad šioje mugėje vaikams pavykę susipažinti ir rasti širdžiai mielą veiklą.

Po vienu stogu Kėdainių arenoje susirinko ir prisistatė 11 vaikų ir suaugusiųjų užimtumu besirūpinančių organizacijų: dailės, muzikos ir sporto mokyklos, būreliai, nevyriausybinės organizacijos, veikiančios vaikų ir jaunimo švietimo, pilietinių iniciatyvų bei sporto srityse.

„Mes norime parodyti, kad Kėdainiuose tikrai yra ką veikti“, – pabrėžė A. Bilinskienė.

Statistika byloja, kad praėjusiais metais Kėdainių rajono bendrojo ugdymo mokyklose veikė 352 būreliai, juose dalyvavo beveik 7 tūkst. mokinių. Kultūros centruose veikė arti 40 vaikų ir jaunimo meno mėgėjų kolektyvų, juose laisvalaikį leido apie 350 vaikų. IMG_7117

Be to, vaikų užimtumu rūpinasi ir kultūros įstaigos, Kėdainių krašto muziejus ir jo skyriai, viešoji biblioteka. Veikia 3 vaikų dienos centrai, šešios atviros jaunimo erdvės. O kur dar trumpalaikiai projektai, stovyklos, savanorystė.

Pirmą kartą surengtoje mugėje dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius ir mero pavaduotoja Olga Urbonienė, Seimo narė Virginija Baltraitienė, tarybos nariai, savivaldybės administracijos atstovai.

IMG_9715 IMG_7167

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.