Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimas bus skambus ne tik Kėdainių mieste, bet ir visuose rajono kampeliuose. Ta proga Krakių kultūros namų pastatas buvo papuoštas trispalve. 

Taip pat Krakių seniūnijoje bus organizuojamas ne vienas šventinis renginys: norintieji galės ir koncertuose pabūti, ir sportiškai Vasario 16-ąją paminėti. Vasario 15 dieną, 15.30 val. Krakėse bus organizuojamas šventinis bėgimas miestelio gat­vėmis. Kartu bus nešama net 25 metrų ilgio tautinė vėliava. Tą pačią dieną, 16 val. Krakių kultūros centre vyks valstybės atkūrimo šimtmečio šventinis koncertas, kuriame gros ansamblis „Klezmer Klangen“, atliekantis žydų muziką.

Miestelio bendruomenė taip pat aktyviai kviečiama įsijungti į LRT inicijuojamą visuomeninę socialinę akciją „Keliu vėliavą“. Ja siekiama sukurti tradiciją – paskatinti lietuvius iškelti trispalvę ne tik per valstybines šventes.Taigi, gyventojai yra kviečiami prisijungti prie akcijos ir puošti savo langus, kiemus trispalvėmis. Tiesa, kultūros centre vėliava plevėsuoja ištisus metus, o jaunieji Krakių savanoriai pasirūpino, kad trijomis vėliavos spalvomis šviestų ir langai virš kultūros centro.

Meironiškių skyriuje vasario 14-15 dienomis nuo 15.30 iki 17.30 val. vyks pilietinė Meironiškių kaimo akcija „100 baltų balandžių Lietuvai“.

Na, o Pajieslio daugiafunkciame centre vasario 17-ąją, 16 val. vyks Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtas renginys.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.