Šių metų birželio 14 d. staiga ir netikėtai Anapilin iškeliavo puikus gydytojas, mylintis vyras, tėvas, senelis Gediminas Juozapavičius.

1980 metais baigęs Kauno Medicinos institutą, pradėjo dirbti Kupiškio centrinėje ligoninėje.  1988 metų sausį atvyko dirbti į Kėdainių centrinę ligoninę neurologu, o nuo 2002 metų kovo 18 d. pradėjo dirbti neurologijos skyriaus vedėju.

Darbe buvo labai pareigingas, atsakingas, paskirtus darbus, pacientų tyrimus atlikdavogreitai ir gerai. Buvo paslaugus, atjaučiantis, šiltai su humoru bendraujantis su kolegomis ir pacientais. Geras žmogus, puikus vedėjas, gydytojas mylimas pacientų ir kolegų.

Gediminas buvo laimingai vedęs, atsidavęs šeimos žmogus. Nepaprastai didžiavosi kartu su žmona Vilija užaugintomis dukromis – Aiste ir Jūrate. Savo didelę gyvenimo meilę ir šilumą skyrė anūkams.

Gyvenimas ir likimas yra negailestingi. Gedimino Juozapavičiaus nueitas garbingas neilgas gyvenimo kelias yra ryškus pavyzdys kolegoms, draugams. Darbštus, reto gerumo, gilus, supratingas, inteligentiškas žmogus, puoselėjęs krikščioniškąsias vertybes. Netekome bičiulio, pašnekovo, patarėjo. Santūrus, atidus, rūpestingas, nenuilstantis – toks Gedimino atminimas išliks mūsų širdyse.

Atsisveikinimas su Velioniu 2020-06-16 d. nuo 8 val. iki 20val. salėje „Gedulo namai“ prie Šv. Juozapo bažnyčios, Radvilų g.

Šv. Mišios už velionį 2020-06-17d. 11val. šv. Juozapo bažnyčioje.

Laidotuvės vyks Dauguose.

VšĮ Kėdainių ligoninės administracija

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.