Buvęs Seimo narys Darius Kaminskas grįžo į buvusią darbovietę. Nuo lapkričio 16 dienos jis vadovauja Kėdainių ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriui.

Turi galimybę

Kėdainių ligoninės direktorius Stasys Skauminas patvirtino, kad  D. Kaminskas į buvusias pareigas grįžo lapkričio 16 dieną.  

„D. Kaminskas turėjo galimybę sugrįžti į darbą buvusioje darbovietėje ir tas pačias pareigas, nes pasibaigus Seimo nario kadencijai yra numatyta tokia teisė. D. Kaminskui tapus Seimo nariu į vedėjo vietą laikinai buvo paskiras akušeris-ginekologas Artūras Gudavičius. Tad vedėjo vieta nebuvo užimta, joje A. Gudavičius dirbo laikinai“, – sakė S. Skauminas.

Pasikvietė pokalbiui

Kai D. Kaminskas išreiškė pageidavimą sugrįžti į akušerijos-ginekologijos skyrių, ligoninės vadovas pirmiausiai pokalbiui pasikvietė laikinai šio skyriaus vedėjo pareigas ėjusį A. Gudavičių.

„Laikinasis vedėjas neprieštaravo pasikeitimams. Kadangi D. Kaminskas turi galiojančią gydytojo akušerio-ginekologo licenciją, todėl gali dirbti ir kaip praktikuojantis gydytojas, ir kaip administratorius. Jeigu jis neturėtų licencijos, nebūtume galėję priimti atgal į darbą“, – pabrėžė S. Skauminas.

Su D. Kaminsku „Kėdainių mugei“ susisiekti nepavyko, į siųstą elektroninį laišką su klausimais jis neatsakė.

Dirba privačiai

Gydytojas A. Gudavičius patikino neprieštaravęs, kad reikės palikti vedėjo kėdę ir tapti eiliniu gydytoju. „Kėdainių mugei“ jis sakė turįs darbų ne tik Kėdainiuose, bet ir Panevėžio gydymo įstaigose, taip pat dirba privačiai.

„Kėdainių mugės“ žiniomis, šiuo metu D. Kaminskas privačia akušerio-ginekologo praktika nesiverčia, savo privatų kabinetą, tapęs Seimo nariu, perleido A. Gudavičiui su kolege.

2017 metų spalį veikti pradėjo Kėdainių medicinos kabinetas, įsikūręs buvusiame D. Kaminsko privačiame kabinete, kuriame paslaugas teikia Kėdainių ligoninėje dirbantys gydytojai akušeriai – ginekologai Violeta Tamulienė ir Artūras Gudavičius. 

(Algimanto Barzdžiaus nuotr.)

Panašios naujienos

6 Responses

 1. Jei

  turi licenciją ir turi taip pat 3 butus Vilniuje galėjo ir pasilikti ten dėl šventos ramybės. Ką Vilniuje nėra darbo? Bet ne, geriau,, lipti,, kitam žmogui ant galvos.
  Įdomu kokiais įstatymais vadovaujasi ponas Skauminas. Jei kokie ir yra,, carski,, tai jie nebeatitinka šių dienų realijų. Galėjo būt jie seniai pakeisti. Bet gi šiltos vietelės yra laaaabai reikalingos…

  Atsakyti
 2. Įdomiai

  čia gaunasi.. Keturis metus dirbo laikinai. Tai, jei būtų i&rinkę į Seimą poną Kaminską, tai gydytojas Gudavicius būtų dar keturis metus dirbęs laikinai?

  Atsakyti
 3. Dainius

  Dirbo laikinai nuolatinio pobūdžio darbą? Kuriame įstatyme nustatyta tokia neperrinkto Seimo nario vieta? Straipsnis neišbaigtas, nes jei jau Skauminas nurodo, kad toks įstatymas yra, tai tegu ir tiksliai nurodo. Dabar tai panašu į gerai apgalvotą verslo planą, kai exseimūnas savo privatų kabinetą perleidžia gydytojui kartu su pareiga pasaugoti skyriaus vedėjo kėdę.

  Atsakyti
 4. Rimantas

  Tai čia aišku, kad viskas sumakliavota. Ar tam Skauminui ne laikas tepti slydes iš ten. Jau per daug įsijautė į rolę. Gėda turėtų būti jam. Galvoja, kad jis pats protingiausias iš visų… Viskam savas laikas ponuli..

  Atsakyti
 5. Ina

  Gaila, śeip jaunas specialistas neblogai tikrai tvarkėsi, tai galejo ir toliau dirbt

  Atsakyti
 6. Rasa

  Kiek girdėjau, ji visi labai gyrė. Tikrai jaunas, perspektyvus, geras gydytojas. Tokie neprapuls gyvenime. Sėkmės jam. O po 4 metų sugrįžusiu ponu kažin ar visi labai džiaugiasi?

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.