Pirmadienio vakarą krepšinio sirgalius nustebino žinia apie Regimanto Minioto galimą atsiradimą Kauno Žalgiryje“. Anot vieno krepšinio portalo, laukti iš Ispanijos į Lietuvą sugrįžtančio krepšininko liko keletą dienų. Pasak kito – sportininko agentas neigia šią žinią.

Didelė tikimybė, kad R. Miniotas jau kitą savaitę vis dėlto rungtyniaus Lietuvoje. Bet – ne „Žalgiryje“.

Netrukus turėtų paskelbti

Naujokas „Žalgiryje“: į komandą atvyks R. Miniotas. Kauno „Žalgirio“ priekinę liniją papildys klubo sistemos produktas. Tinklalapio BasketNews žiniomis, Lietuvos čempionai susitarė su Ispanijoje pastaruoju metu rungtyniavusiu Regimantu Miniotu,“ – rašo BasketNews žurnalistas Jonas Miklovas. Pasak žurnalisto, apie tai artimiausiomis dienomis bus paskelbta oficialiai. Su Miniotu „Žalgiris“ esą sudarytų ilgalaikę sutartį.

Agentas neigia naujieną

„Nors buvo pasirodę gandų, kad Kauno „Žalgiris“ pasipildys dar vienu naujoku, taip galimai nenutiks“, – kolegų paskelbtą pakankamai seansacingą žinią paneigia kitas krepšinio portalas Krepsinis.net.

Krepsinis.net cituoja R. Minioto agento Šarūno Brogos (agentūra „East Players“) laišką žiniasklaidai: „Kiekvieno lietuvio krepšininko svajonė yra atstovauti „Žalgiriui”. <…> Tikiu, jog vieną dieną Regimantas užsivilks „Žalgirio” marškinėlius. Tačiau šiandien realybė yra tokia, kad krepšininkas yra susaistytas garantuota sutartimi su Bilbao klubu iki 2021–2022 sezono pabaigos ir rytoj dalyvaus eilinėje komandos treniruotėje. Neslėpsiu, po gandų pasirodymo sulaukiau skambučių iš Panevėžio ir Vilniaus krepšinio klubų atstovų, kuriems taip pat patvirtinau, kad Regimantas nėra laisvas agentas”.

Rinktinė

Didesnė tikimybė jau kitą savaitę gimtinėje išvysti šiuo metu Ispanijos ACB lygoje rungtyniaujantį kraštietį  – Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pirmosios rungtynės atrankoje į 2023-ųjų Pasaulio taurę, kurios įvyks lapkričio 26 dieną Klaipėdos Švyturio” arenoje. Pirmasis varžovas – Bulgarija.

R. Miniotas yra išplėstiniame Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės sąraše, paskelbtame naujojo rinktinės vyr. Trenerio Kazio Maksvyčio. Sąraše – 32 Lietuvos krepšininkai.

Regimantui jau teko atstovauti Lietuvai, vilkint šalies vyrų krepšinio rinktinės marškinėlius. Praėjusių metų lapkritį jis sėkmingai debiutavo Europos vyrų krepšinio čempionato antrajame atrankos etape Vilniuje.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.