Jau liepos pradžioje darbą pradės naujoji rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba. Šis organas buriamas ketveriems metams. Jį sudaro jaunimo atstovai bei savivaldybės administracijos ir rajono Tarybos delegatai.

Jaunimo organizacijos jau išsirinko savo atstovus į Jaunimo reikalų tarybą, kuri ketveriems metams pradės darbą nuo liepos pradžios.

Jaunimo organizacijos jau išsirinko savo atstovus į Jaunimo reikalų tarybą, kuri ketveriems metams pradės darbą nuo liepos pradžios.

Praėjusią savaitę rinkiminiame susirinkime rajono jaunimo ir su jaunimu dirbančios nevyriausybinės organizacijos išrinko savo atstovus į savivaldybės Jaunimo reikalų tarybą.

Rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryboje naujojoje kadencijoje dirbs Indrė Liaugminaitė, Kėdainių rajono mokinių tarybos pirmininkė, Titas Linevas, Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centro studentų atstovybės pirmininkas, Karolina Juknaitė, Kėdainių liberalaus jaunimo pirmininko pavaduotoja, Gintarė Meilūnaitė, Jaunųjų konservatorių lygos Kėdainių filialo narė, Martynas Šukys, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Kėdainių skyriaus pirmininkas, Ieva Vargalytė, Jaunimo organizacijos „Darbas“ Kėdainių skyriaus pirmininko pavaduotoja.

Savivaldybės administracijos bei rajono Tarybos deleguoti nariai jaunimo reikalų tarybą papildys liepos pradžioje po rajono Tarybos posėdžio.

Buvusios kadencijos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Vidmantas Valantiejus, sveikindamas naujus narius, linkėjo sėkmingo ir produktyvaus bendro darbo atstovaujant rajono jaunimą ir sprendžiant jo problemas.

Jaunimo politikos struktūrų veiklą reglamentuoja LR Jaunimo politikos pagrindų įstatymas. Jame įtvirtintos pagrindinės jaunimo politikos sąvokos, nustatomi šios politikos įgyvendinimo principai, apibrėžiamos jaunimo politikos sritys. Itin svarbi įstatymo dalis – jaunimo politiką organizuojančių ir valdančių institucijų įtvirtinimas nacionaliniame ir savivaldybių lygmenyje.

Viena iš savivaldybės lygmenyje jaunimo politiką įgyvendinančių struktūrų yra rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba. Tai – visuomeniniais pagrindais prie rajono savivaldybės Tarybos veikiantis kolegialus organas, kurio pagrindiniai veiklos tikslai yra padėti įgyvendinti savivaldybės funkcijas jaunimo politikos įgyvendinimo srityse, numatytose Lietuvos Respublikos jaunimo politikos pagrindų įstatyme ir kituose teisės aktuose, koordinuoti savivaldybės jaunimo politikos įgyvendinimą, užtikrinti jaunų žmonių dalyvavimą, sprendžiant rajono savivaldybės jaunimo politikos klausimus, stiprinti bendradarbiavimą tarp rajono savivaldybės institucijų ar įstaigų ir jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.