„Tikrai netikėjau, kad Kėdainiuose yra tiek daug gerų, dosnių ir veiklių žmonių. Kam tik užsiminiau apie iniciatyvą atnaujinti aikštyną Smilgos gatvėje, visi pritarė šiam sumanymui“, – sakė gražios iniciatyvos sumanytojas ir vykdytojas kėdainietis Vaidotas Avyžius.

Vaidui Avyžiui aikštelę tvarkyti padėjo ir sūnus Jonas.

Vaidui Avyžiui aikštelę tvarkyti padėjo ir sūnus Jonas.

Pasak V. Avyžiaus, jis gyvena netoliese aikštyno ir puikiai matė, kaip miestelėnai nusimindavo išvydę jo prastą būklę. „Esu žmogus, kuris nelaukia kažkieno malonių. Dažnai praeidavau pro tą apgriuvusį aikštyną ir mačiau, kaip jis gadino miesto veidą ir net kėlė vaikams grėsmę. Kažkaip pasidarė nesmagu, juk savo kiemus mes prižiūrime ir rūpinamės, o kas už jų – pamirštame. Pamaniau, kad Kėdainiai – mūsų visų bendras kiemas, tad patys turime saugoti, tvarkyti ir prižiūrėti viešąsias erdves. Keliems draugams prasitariau apie Smilgos gatvės aikštyno problemą ir sulaukiau padrąsinimo imti jį ir sutvarkyti. Tada liko tik gerai viską apžiūrėti, įvertinti būklę, suskaičiuoti, kokių reikia medžiagų, jas supirkti ir kibti į darbą“, – nekasdienišką tvarkymo akciją pristatė kėdainietis.

Labiausiai tvarkdarių rankų prašėsi riedutininkų važinėjimo rampa.

Labiausiai tvarkdarių rankų prašėsi riedutininkų važinėjimo rampa.

V. Avyžius dėkingas visiems, kas palaikė ir parėmė jo iniciatyvą. Padėkos žodžiai tariami Valdui Zaukai, Albertui Rifeliui, Sauliui Jurevičiui, Edmundui Ramanauskui, Juozui Čiukui, Edgarui Urbonavičiui, Gintarui Šniukštai, Nerijui Savickui, Albinui Počiulpui, Svajūnui Kavaliauskui, Dariui Bičkai, Evaldui Ulickui, Ramūnui Ardavičiui, Gediminui Misiui, Dariui Petrauskui, Virmantui Pikeliui ir miesto seniūnijos darbuotojams.

Pasak tvarkymo akcijoje dalyvavusio Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto Gedimino Misiaus, ši aikštelė labai mėgiama kėdainiečių, tačiau ji beveik kas pavasarį nukenčia nuo polaidžio vandenų.

Aikštyne vėl iškilo tinklinio aikštelė.

Aikštyne vėl iškilo tinklinio aikštelė.

„Miestelėnai mato, kad aikštynas pavasariais būna apsemtas vandens. Tai nėra gerai, tačiau reljefo mes nepakeisime. Gamta padaro savo blogąjį darbą. Tam pasipriešinti negalime. Skaudu yra dėl to, kad atsiranda piktavalių, kurie sugadina viešąjį turtą. Ši aikštelė taip pat buvo apgadinta chuliganų. Turime noro atnaujinti visas mieste ir miesteliuose esančias aikšteles, tačiau tam reikia nemažų lėšų. Sveikinu kraštiečių iniciatyvas, kurios padeda aikštynus padaryti gražesnius ir saugius. Juk patys esame savo krašto šeimininkai, tai ir turime juo rūpintis“, – sakė G. Misius.

Kėdainiečiai pasirūpino atnaujinti riedutininkų važinėjimo rampas, sutvarkyti krepšinio bei tinklinio aikštelę, pakabinti supynes.

About The Author

Related Posts

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.