Šie metai Kėdainių krašto abiturientams buvo gana derlingi – 21 egzaminas išlaikytas šimtu balų. Trylikai abiturientų įteikti ne tik brandos atestatai, bet ir piniginės premijos bei mero padėkos raštai.

Rajono meras S. Grinkevičius susitiko su geriausiai brandos egzaminus šįmet išlaikiusiais Agne ir Einaru.

Rajono meras S. Grinkevičius susitiko su geriausiai brandos egzaminus šįmet išlaikiusiais Agne ir Einaru.

Du „Atžalyno“ ir vienas Šviesiosios gimnazijos abiturientas atestatus gavo su pagyrimais, o toks įvertinimas tenka tiems, kas egzaminus išlaiko 86 ir daugiau balų.

60 abiturientų pirmasis egzaminų bandymas nepavyko, tad jie perlaikė mokyklinius egzaminus.

Ypatingo dėmesio šįmet sulaukė atžalynietė Agnė Staniūtė. Mergina laikė penkis brandos egzaminus ir visi jos darbai buvo įvertinti šimtukais. „Agnė tapo ne tik mokyklos, bet ir viso rajono rekordininke. Prieš porą metų mūsų gimnaziją baigė viena mergina, kuriai atestate įrašėme keturis šimtukus. Agnė pagerino neilgai gyvavusį rekordą. Jos atestatą norėtume pakabinti Garbės lentoje, kad tai būtų pavyzdys kitiems gimnazistams. Deja, tas svarbus dokumentas – tik savininkės nuosavybė“, – šypsodamasis buvusią auklėtinę gyrė „Atžalyno“ gimnazijos direktorius Gintaras Petrulis.

Mero padėkų sulaukė ne tik gabūs jaunuoliai, bet ir jų tėveliai.

Mero padėkų sulaukė ne tik gabūs jaunuoliai, bet ir jų tėveliai.

Kiek kukliau egzaminų sesiją išlaikė Šviesiosios gimnazijos abiturientas Einaras Sipavičius. Jaunuolis laikė net šešis egzaminus, trys iš jų įvertinti šimtukais.

Abu geriausius rezultatus parodžiusius jaunuolius į priėmimą pakvietė rajono meras Saulius Grinkevičius ir savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Rajono vadovai norėjo pabendrauti su gabiais ir talentingais jaunais žmonėmis, pasiteirauti, kur slypi šimtukų paslaptis. „Smagu, kad turime tokių šaunių vaikų savo bendruomenėje. Net po trumpo, tačiau nuoširdaus pokalbio matosi, jog tai – talentingi, draugiški, šaunūs jaunuoliai. Abu išdavė paslaptį, kad gerų rezultatų negalima sulaukti be sistemingo darbo.

Ačiū jaunuoliams už jų norą siekti tikslų, ačiū jų tėveliams už palaikymą, ačiū mokytojams už teisingą vedimą žinių keliu. Smagu dėl visų abiturientų. Juk jau keleri metai mūsų rajone sulaukiame po 21 šimtuką, o jaunuolių, laikančių egzaminus vis mažėja. Vadinasi, mokymosi rezultatai gerėja“, – po susitikimo su Agne ir Einaru sakė rajono meras.

Rajono vadovui smalsu buvo išgirsti, kur slypi šimtukų paslaptis.

Rajono vadovui smalsu buvo išgirsti, kur slypi šimtukų paslaptis.

Niekada nenustojanti šypsotis Agnė sakė, kad ji nuo pirmos klasės gaudavo geriausius pažymius: „Mokslas man yra malonumas. O geri pažymiai lydi užsispyrimą ir smalsumą. Man labiausiai patiko mokytis biologijos, chemijos, matematikos, tačiau ir kituose dalykuose vis rasdavau kažko įdomaus. Labai smagu, kad mano rezultatai pradžiugino ne tik mane ir artimuosius, bet ir draugus. Sulaukiau daugybės sveikinimų. Dabar svajoju apie medicinos studijas, o ką konkrečiai rinksiuosi, dar negaliu pasakyti. Mane domina neurochirurgija, bet gal dar svajonės pasikeis.“

Einaras labai solidžiai atskleidė, kad jo svajonė – chemijos mokslai: „Aš mokytis pradėjau „Ryto“ mokykloje, ten man sekėsi kukliau, o atėjęs į Šviesiąją gimnaziją rimtai kibau į mokslu. Mokiausi gana lengvai, tikrai nebuvo sunku. Dabar svajoju apie chemijos mokslus Vilniaus universitete. Noriu būti chemikas mokslininkas.“

Rajono vadovai apdovanoję gabiuosius abiturientus, padėkos žodžius tarė ir jų tėveliams, gimnazijų vadovams, klasių auklėtojams.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.