Kėdainių fosforo trąšų gamykla „Lifosa“ praneša pradedanti palaipsniui rengtis atnaujinti gamybą, teigiama komunikacijos paslaugų agentūros „Fabula” išplatintame pranešime žiniasklaidai.

Pasak išplatinto pranešimo, įmonės veiklos tęstinumas priklausys nuo įvairių ekonominių, veiklos ir teisinių aplinkybių.

AB „Lifosa“ vadovybė pažymi, kad bendrovės tikslas yra ir lieka tvari, darbuotojams ir regionui vertę kurianti gamyklos veikla. „Lifosa“ yra unikali Europos fosforo trąšų gamykla, kuri teikia darbo vietas maždaug tūkstančiui darbuotojų ir kuri reikšmingai prisideda prie Lietuvos ekonomikos.

Taigi bendrovei buvo ir yra svarbu užtikrinti, kad būtų tinkamai pasirūpinta visomis prielaidomis stabiliai ir tvariai gamyklos veiklai.

Pasak įmonės vadovybės, „Lifosos“ prekės ženklas ir gaminiai yra paklausūs ir pelnę klientų Europoje, Pietų ir Šiaurės Amerikoje pripažinimą.

Galimybėmis sklandžiai sugrąžinti pažangius „Lifosos“ gaminius į rinką šiuo metu yra pasirūpinta.

„Lifosos“, vienos didžiausių ir moderniausių Europoje fosforo trąšų gamybos bendrovių, gamykla kasmetiniam planiniam remontui buvo sustabdyta 2023 m. gegužę. Nuo to laiko įmonės veikla nebuvo atnaujinta.

Pranešimas žiniasklaidai

(„K. m.” archyvo nuotr. / fotografas Rolanas Valionis)