Antradienį Kėdainių sporto centras išleido 67-ąją auklėtinių laidą. 19 sportininkų šiais metais išskleidė savo sparnus į platų pasaulį.

Šiemet Kėdainių sporto centro baigimo pažymėjimus gavo 5 krepšininkai, trenerio Vaido Simonavičiaus aulkėtiniai; 5 tinklininkai, kuriuos sporto centre treniravo Tomas Matulis; 3 boksininkai – trenerių Bronislavo Šimokaičio ir Mindaugo Bakausko; Zitos Peleckienės ugdyti 3 lengvosios atletikos atstovai; 3 dziudoistai – Indriaus Boliso ir Rimanto Pakštaičio ugdytiniai.

„Visi jie kirto sporto centro finišo linija tad visi, turi puikius rezultatus krepšininkai, atstovavo RKL, individualių sporto šakų daugkartiniai jaunimo jaunių čempionai, – sako Kėdainių sporto centro direktorius Tomas Pakštys. – Jų įdėtos pastangos, užsispyrimas ir disciplina padėjo jiems kelionėje per sunkius sportinius išbandymus. Tai puikus įrodymas, kad jie gali siekti pačių aukščiausių tikslų”.

„Nenutrūkstamai siekite savo troškimų, remkitės savo įgūdžiais ir patirtimi, kurios įgijote mūsų sporto centre, ir tikimės, kad visa tai padės jums pasiekti savo svajonių”, – išlydėdami auklėtinius linkėjo Kėdainių sporto centro treneriai ir vadovai.

Viršelio nuotr.: 67-oji Kėdainių SC laida su treneriais, SC vadovais ir Kėdainių r. savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoju Gediminu Misiumi (antras iš dešinės). Nuotraukoje iš dešinės – SC direktorius T. Pakštys (pirmas), pavaduotoja, trenerė Z. Peleckienė (trečia), treneriai B. Šimokaitis ir T. Matulis (antroje eilėje). Treneriai R. Pakštaitis ir I. Bolisas – pirmas ir trečias iš kairės.