Po ilgos pertraukos, rengiamas atnaujintas vienos dienos žygis „Radvilų keliais 2022“, kuris birželio 18 d. vyks Rukloje, Jonavos rajone. Į žygį kviečia Pėsčiųjų žygių asociacija ir Jonušo Radvilos mokomasis pulkas.

Žygio dalyviams karinėje Gaižiūnų poligono teritorijoje, kurioje bus ir startas, ir finišas, parengtos 3 vaizdingos, tačiau nelengvos trasos:  13 km trasa – šeimoms ir vaikams iki 16 metų, 26 arba 36 km trasos – pažengusiems ir profesionaliems žygio dalyviams. Žygio trasos neskaitmenizuojamos.

Žygio metu bus galimybė ne tik pabendrauti, pasimėgauti gamta, išbandyti jėgas tam tikruose ruožuose, bet ir susipažinti su turima Lietuvos kariuomenės ir sąjungininkų technika bei ginkluote ar kitais kariniais atributais.

Visi dalyviai, sėkmingai įveikę trasą bus apdovanoti diplomais, vaišinami kareiviška koše ir gaus antspaudą į Lietuvos žygeivio pasą.

Išankstinė dalyvių registracija el. paštu: info@pza.lt iki birželio 13 d.

Daugiau informacijos Pėsčiųjų žygių asociacijos svetainėje www.pza.lt

Tokie žygiai jau daugiau nei 10 metų Lietuvoje organizuojami siekiant pagerbti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikų – Radvilų atminimą, paskatinti žmones labiau domėtis šiomis istorinėmis asmenybėmis, kurios, beje, ir Kėdainiuose paliko ryškų, šimtmečiais neišdildomą pėdsaką.

„Kėdainių mugės“ ir renginio organizatorių inf.

LK nuotrauka