Prieš gražiausias metų šventes mažieji keliautojai iš Akademijos gimnazijos „Kaštono“ skyriaus aplankė senelius, gyvenančius Dotnuvos slaugos namuose.

Metams baigiantis mažieji žygeiviai aplankė Dotnuvos slaugos namų gyventojus.

Metams baigiantis mažieji žygeiviai aplankė Dotnuvos slaugos namų gyventojus.

Metams baigiantis būrelio „Žygeivis“ nariai išsiruošė į tradicinį gerumo žygį pėsčiomis. Mažieji keliautojai šiam žygiui ruošėsi kelias savaites – padedami būrelio vadovių Rasos Aksinavičienės ir Rūtos Kučiauskienės kepė meduolius. Kartu su mokytoja Sigita Poškevičiene „Darbščiųjų rankų“ būrelyje gamino kalėdinius atvirukus. Mokiniai paruošė kalėdinę muzikinę-literatūrinę programėlę ir ją pristatė Dotnuvos slaugos namų gyventojams ir darbuotojams.

Senelius vaikai aplankė ne tuščiomis, o su pačių keptais skanėstais.

Senelius vaikai aplankė ne tuščiomis, o su pačių keptais skanėstais.

Į jaukią salę susirinkę seneliai išgirdo vaikų kurtus eilėraščius, palinkėjimus, klausėsi gitaromis grojančių mažųjų bičiulių. Pasibaigus programėlei, vaikai įteikė seneliams savo pagamintus atvirukus ir pačių surištas saldžiąsias dovanėles. Negalinčius vaikščioti senelius vaikai aplankė jų kambariuose, pabendravo su jais, palinkėjo sveikų ir ramių švenčių. Žygeiviai įveikė tikrai nemažą atstumą – pėsčiomis nuėjo aštuonis kilometrus, bet jų veidus puošė šypsenos, o mažose širdelėse atsirado dar daugiau vietos pagarbai ir gerumui.

Būrelio „Žygeivis“ vadovės Rasa Aksinavičienė ir Rūta Kučiauskienė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.