Klubo „Lifosos meškeriotojai“ nariai, jų rėmėjai ir draugai turi gražią tradiciją – metams baigiantis susitikti ir aptarti visų metų pasiekimus.

Šį sezoną žvejybinė sėkmė lydėjo Unikų trijulę – (iš kairės) Audrių, Marių ir Izidorių.

Šį sezoną žvejybinė sėkmė lydėjo Unikų trijulę – (iš kairės) Audrių, Marių ir Izidorių.

„Šįmet tikrai turime kuo pasidžiaugti – puikių rezultatų pasiekėme ir Lietuvos, ir tarptautinėse varžybose. Labiausiai džiugina tai, kad mes nukarūnavome marijampoliečius ir Lietuvos čempionate iškovojome pirmąją vietą. Ne vienerius metus vis likdavome vicečempionai, tai šis pasiekimas itin saldus.
Labai džiaugiamės ir dėl šeimyninės Unikų – Izidoriaus, Audriaus ir Mariaus – sėkmės. Šie patyrę žvejai iškovojo Federacijos taurę. Puikiai pasirodėme ir pasaulio poledinės žūklės čempionate Suomijoje. Ten mūsų komanda liko šešta, o Audrius Unikas iškovojo penktąją vietą.
Vokietijoje vykusiose tarptautinėse varžybose plūdine meškere, kuriose dalyvavo ir Slovakijos, trys lenkų ir dvi vokiečių komandos, mes užėmėme antrąją vietą, o asmeninėje įskaitoje Marius Unikas džiaugėsi čempiono vardu, trečiojoje pozicijoje palikęs brolį Audrių.

Klubo prezidentas Raimundas Barkauskas (kairėje) giria visą komandos branduolį – Audrių, Marių ir Izidorių Unikus bei Henriką Miškinį ir Valerijų Kuzminych.

Klubo prezidentas Raimundas Barkauskas (kairėje) giria visą komandos branduolį – Audrių, Marių ir Izidorių Unikus bei Henriką Miškinį ir Valerijų Kuzminych.

Neblogai pasirodėme ir tarptautinėse varžybose Minske, kuriose ketvirtas likęs Audrius Unikas sugebėjo aplenkti net du pasaulio čempionus“, – puikiais žvejų rezultatais dalijosi klubo „Lifosos meškeriotojai“ prezidentas Raimundas Barkauskas.
Kėdainių žvejai sakė kitam sezonui turį labai paprastą norą – neužleisti pozicijų Lietuvos varžybose, o tarptautinėse pakilti bent po poziciją aukštyn.
„Lifosos meškeriotojų“ komandos branduolį sudaro garsioji Unikų trijulė, Henrikas Miškinis ir Valerijus Kuzminych. Visi vyrai vienbalsiai tvirtina, kad žvejyba jiems tapo tiesiog gyvenimo būdu. „Kai tik turime laiko, visada imame meškeres ir skubame žvejoti. Aš žvejoju jau 26 metus. Smagu, kad sekasi, kad turiu palaikymą iš šeimos. Šeimoje esame net trys žvejai, o dabar jau ir brolio Mariaus keturmetis sūnus Jonas vis dažniau sukiojasi aplink meškeres. Man vienodai patinka ir poledinė žvejyba, ir žvejojimas plūdine meškere. Namuose netrūksta nei meškerių, nei medalių. Žuvies irgi visada turime“, – šypsojosi bene sėkmingiausiai klube šį sezoną pasirodęs Audrius Unikas.

Vytautas Šidlauskas šįmet išbandė trenerio darbą.

Vytautas Šidlauskas šįmet išbandė trenerio darbą.

Vytautui Šidlauskui šie metai buvo išskirtiniai tuo, kad jis pirmąkart išbandė ne tik žvejo, bet ir žvejų trenerio duonos. „Pačiam žvejoti daug paprasčiau negu kitiems patarti. Kai žvejoji pats, tai atsakai už savo sprendimus ir veiksmus, o treneris turi galvoti apie visą komandą ir jai patarti. Labai džiugina geri rezultatai, tačiau norint juos pasiekti reikia gerokai padirbėti ir pavargti“, – pastebėjo V. Šidlauskas.
Žvejų pokalbių klausęs bendrovės „Lifosa“ technikos direktorius Rimantas Proscevičius gyrė meškeriotojus už puikius pasiekimus ir pasidžiaugė, kad žvejai gerų rezultatų pasiekia ne tik savo pomėgiuose, bet ir darbe: „Visi žvejai yra labai puikūs specialistai savo kasdieniuose darbuose. Smagu, kad žmonėms sekasi įvairiose srityse. Mūsų gamyklai labai džiugu, kad turime klubą, kuris garsina ir įmonę, ir Kėdainius, ir visą Lietuvą. Medaliais kartu su meškeriotojais džiaugiasi visa „Lifosa“, tad ateityje lauksime dar ne vieno gero pasirodymo.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.