Ateinantį sekmadienį, kovo 1 dieną, Kėdainių arenoje įvyks LIDL-MKL žvaigždžių diena. Į Kėdainius susi­rinks geriausi jaunieji Lietuvos krepšininkai bei krepšininkės.


Įvyks „Žvaigždžių rungtynės“ tarp 17–18 mečių, 15–16-mečių ir 13–14-mečių. Komandos mišrios, sudarytos iš vaikinų ir merginų. Komandos dar ne visai sukomplektuotos. Kėdainiečių jose kol kas nėra.

L. Vaitkevičiūtė, G. Galentaitė, A. Ambrazaitė. R. Eismonto nuotr.

Praėjusį savaitgalį Kauno krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko LIDL – MKL „Žvaigždžių dienos“ 3×3 turnyro atranka, į kurią komandas delegavo krepšinio mokyklos iš visos Lietuvos.

Dalyvavo 12 vaikinų ir 7 merginų komandos. Į turnyrą Kėdainių arenoje kelialapius iškovojo po dvi stipriausias. Kėdainiečiams nei vaikinams, nei merginoms Fortūna nenusišypsojo. Į pagrindinį žvaigždžių dienos renginį Kėdainių arenoje mūsiškiai nepateko.

Kėdainių Sporto centrui atstovavo merginų trejetas: Liepa Vaitkevičiūtė, Aurelija Ambrazaitė ir Gabija Galentaitė (trenerė Gerda Čečkauskienė) ir vaikinai Jokūbas Saudargas, Rytis Sinickis ir Armandas Macinavičius (trenerių Lauryno Valucko, Sauliaus Gaurilčiko ir Vaido Simanavičiaus auklėtiniai).

R. Sinickis, J. Saudargas, A. Macinavičius. R. Eismonto nuotr.

Panašios naujienos