Sekmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate Kauno „Žalgiris“ (6/0) namuose be didesnio vargo 93:75 (28:22, 20:15, 26:21, 19:17) įveikė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (2/4) ekipą.

„Žalgiris“ laimėjo visus keturis kėlinius ir iškovojęs šeštą pergalę iš eilės tampa vienvaldžiu čempionato lyderiu.

18 taškų skirtumu varžovus iš Kėdainių žalgiriečiai įveikė net ir žaisdami be dviejų poilsio gavusių krepšininkų: Keenano Evanso ir Arno Butkevičiaus.

Žalgirio“ arenoje didelės intrigos dėl rungtynių nugalėtojo neliko jau po pirmų dviejų kėlinių, kai Kazio Maksvyčio auklėtiniai nutolo dviženkliu skirtumu (48:37).

Trečiojo kėlinio viduryje komandas jau skyrė ir dvidešimt taškų (66:46), o ketvirtojo pabaigoje šeimininkai skaičiavo ir 24 taškų (87:63) pranašumą.

Treneris K. Maksvytis šiose rungtynėse suteikė nemažai laiko pasireikšti klubo jaunimui. Motiejus Krivas žaidė beveik 16 minučių, pelnė 15 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir su 20 naudingumo balų buvo antras pagal naudingumą komandoje, nusileidęs tik Tyleriui Cavanaugh.

Liutauras Lelevičius rungtyniavo kiek daugiau nei 10 minučių ir per jas pelnė 4 taškus.

Unikalias rungtynes sužaidė Mantas Kalnietis. Kauno ekipos veterano pirmieji taškai tapo paskutiniais rungtynių taškais (93:75), o iki tos akimirkos per beveik 22 minutes M. Kalnietis buvo atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus ir nepelnęs nė taško.

Kėdainių ekipoje ryškiausias šįkart buvo Bradley Davisonas. Legionierius pelnė 18 taškų ir sugriebė 4 kamuolius.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 17 (5 atk. kam.), Motiejus Krivas 15 (5 atk. kam., 22 naud. bal.), Ignas Brazdeikis 13, Tomas Dimša 11, Karolis Lukošiūnas ir Rolands Šmits po 8.

„Nevėžis-Optibet“: Bradley Davisonas 18 (4 atk. kam.), Marius Valinskas 15, Danielius Lavrinovičius 11, Daryl Doualla 9.

Kėdainių ekipos artimiausios rungtynės laukia KMT – spalio 27 d. namuose su „Šiauliais”, o „Betsafe-LKL” – spalio 29 dieną išvykoje su Gargždų komanda.