Reguliariojo „Betsafe-LKL” sezono nugalėtojų vardą užsitikrinę žalgiriečiai susitiks su aštuntąją vietą užėmusia Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komanda. Krepsinis.net pranešė, kad pirmosios Kėdainių ir Kauno komandų ketvirtfinalio rungtynės gegužės 13 d., šeštadienį, 17.00 val. bus žaidžiamos Prienų sporto arenoje (Pramonės g. 20, Prienai).

Bilietų prekyba į pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes jau prasidėjo oficialioje Kauno „Žalgirio“ bilietų platinimo svetainėje. Į prekybą paleidžiami 800 bilietų. Pardavimai bus vykdomi nenurodant vietų. Durys į areną bus atidarytos nuo 16.00 val.

Prienuose galios įprasta „Žalgirio“ namų rungtynėms tvarka – 2022–2023 m. sezono abonementų savininkai į rungtynes bus įleidžiami pateikus abonementą. Abonementų turėtojai galės rungtynes stebėti nemokamai C ir D sektoriuose, sėdėjimo vietą pasirenkant laisvai. Vietoms C ir D sektoriuose pasibaigus, abonementų turėtojai galės sėsti laisvose vietose kituose sektoriuose (vietų skaičius ribotas).

Antrosios rungtynės įvyks gegužės 15 d. Kėdainiuose, o jei prireiktų, trečiosios ketvirtfinalio serijos rungtynės gegužės 18 d. būtų žaidžiamos Garliavos sporto ir kultūros centre.

Ketvirtfinalio serija bus žaidžiama iki 2 pergalių.

Dėl „Žalgirio“ arenos užimtumo ketvirtfinalio rungtynes žalgiriečiai yra priversti žaisti ne sau įprastoje aplinkoje. Jau šį penktadienį „Žalgirio“ arena yra pradedama ruošti kitą savaitgalį Kaune vyksiančiam Eurolygos finalo ketverto renginiui.

Šaltinis: krepsinis.net

(LKL nuotr.)