Sekmadienį, spalio 11 d., pagal prieš sezoną patvirtintą tvarkaraštį, Kėdainių arenoje įvyks „Betsafe-LKL“ krepšinio čempionato I-ojo rato rungtynės, kuriose susitiks Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ – Kauno „Žalgiris“.

Ketvirtadienį vienam „Žalgirio” legionieriui nustatytas koronavirusas.

Apie rungtynių nukėlimą nepranešama. Kauno „Žalgiris“ į Kėdainius atvyks vos grįžęs iš COVID-19 paveiktos Rusijos (sergamumas ten kyla ir jau perkopė 11 tūkst. atvejų per dieną).

Ketvirtadienį ryte, prieš pat komandai pradedant kelionę į Rusiją, „Žalgiris” gavo patikslintą pranešimą, kad komandos legionieriaus J. Lauvergne testas yra teigiamas.

Penktadienį – Rusija, sekmadienį – Kėdainiai

Koronavirusas jau įsisukęs ir į Maskvos srities „Chimki“ komandą, su kuria šiandien, penktadienį, išvykoje Eurolygos mačą žais „Žalgiris“. Virusas nustatytas trims Rusijos komandos krepšininkams. Kaip teigiama žiniasklaidoje, du iš jų jaučia simptomus.

O poryt „Žalgiris“ jau rungtyniaus Kėdainiuose.

Kėdainiai – didelės rizikos zona

Negana to, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu, nuo pirmadienio, spalio 5 dienos, Kėdainių rajono savivaldybė patvirtinta kaip didelės rizikos savivaldybė, nes čia fiksuojamas didesnis sergamumas negu kitose Lietuvos savivaldybėse.

Kėdainių sergamumo rodiklis COVID-19 liga 100 tūkstančių gyventojų yra 26,5. „Esame vieni iš 17 didelės rizikos savivaldybių“, – skelbiama Kėdainių rajono savivaldybės tinklapyje.

Privalomas žiūrovų registravimas

Trečiadienį Lietuvos Respublikos Vyriausybė pritarė Vidaus reikalų ministerijos pateiktam nutarimo „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ pakeitimo projektui.

Nutarime nustatytas privalomas renginių bilietų platinimas arba dalyvių registravimas neatsižvelgiant į žiūrovų (dalyvių) skaičių. Siekiant užtikrinti srautų kontrolę ir kontaktų atsekamumą, numatyta pareiga renginio organizatoriui kontroliuoti žiūrovų patekimą į renginio vietą.

Pastarasis reikalavimas labai svarbus masiniams renginiams, kuriuose neįmanoma prognozuoti dalyvių skaičiaus ir užtikrinti kitų reikalavimų laikymosi.

„Betsafe-LKL“ rungtynes „Nevėžis-Optibet“ – „Žalgiris“, sekmadienį, tiesiogiai transliuos BTV televizija. Pradžia 17 val.

Panašios naujienos