Praėjusią savaitę Kėdainių sporto centre lankėsi Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo sporto direktorius Robertas Javtokas. Aptartas bendradarbiavimas ir LKF prezidento rinkimai.

Sporto centras skelbia, kad R. Javtokas su centro vadovais pasidalino savo įžvalgomis apie Lietuvos krepšinio strategiją bei jos formavimą. „Ypatingai naudinga ir įdomu buvo aptarti ir mūsų Sporto Centro krepšinio sporto šakos strategiją, jos padėtį bendrame Lietuvos kontekste ir pasidžiaugti įkvepiančiais auklėtinių rezultatais“, – rašoma SC socialiniame tinkle.

Padės kurti krepšinio sistemą

Sporto centro direktorius Tomas Pakštys atskleidė, kad didžiausio ir stipriausio Lietuvos krepšinio klubo sporto direktorius R. Javtokas į Kėdainius buvo atvykęs pasidalinti patirtimi, kuriant krepšinio sistemą nuo masiškumo iki meistriškumo. T. Pakštys pasidžiaugė, kad žalgiriečiai yra linkę padėti Kėdainių sporto centrui ugdyti ateities krepšininkus šalies rinktinėms.

Tokio rango krepšinio  specialisto vizitas Kėdainių sporto centre – pirmąkart. Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo vadovai dėl bendradarbiavimo prieš keletą metų yra lankęsi tuometiniame „Nevėžio“ krepšinio klube.

2017 m. Kauno „Žalgirio“ vadovai (nuotraukoje iš kairės) Paulius Motiejūnas ir R. Javtokas aptarti krepšinio vystymo perspektyvų Kėdainiuose buvo atvykę pas tuometinį merą Saulių Grinkevičių.

Kandidatuoja į LKF prezidentus

T. Pakštys neslėpė, kad su žinomu krepšinio žmogumi kalbėta ir apie būsimus Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento rinkimus. R. Javtokas – realus kandidatas, galintis pakeisti Arvydą Sabonį LKF prezidento poste.

Kaip skelbia portalas sportas.lt, 41 metų buvęs Lietuvos krepšinio rinktinės centras į LKF rinkimus eis kartu su legendiniu treneriu Jonu Kazlausku ir žurnalistu Edmundu Jakilaičiu. R. Javtokas teigia, kad „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas palaiko jo idėją tapti LKF prezidentu.

Kėdainių sporto centras – LKF narys ir jo atstovo balsas taip pat lems, kam ateinančią kadenciją dirbti LKF prezidentu. Krepšinio federacijos vadovo rinkimai įvyks po Tokijo olimpinių žaidynių, šių metų rudenį.

Ambicijų siekti LKF prezidento posto neslepia ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) prezidentas Remigijus Milašius, neseniai LKL klubų patvirtintas trečiai kadencijai. Pagal viešojoje erdvėje sklandančią informaciją, šansų, kad jam krepšinio bendruomenė patikės atstovauti visam Lietuvos krepšiniui, šis veikėjas turi mažai.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.